Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wcześniej nie spieszyli się ze ślubem, co nieco martwiło ich fanów.

Ostatnio jednak na InstaStories sportowca pojawiło się pytanie od fanów o ich nadchodzący ślub. Robert Karaś nie ukrywał swojego szczęścia i zapowiedział, nawet kiedy odbędzie się uroczystość.

Agnieszka Włodarczyk nie stała z boku i repostowała słowa swojego partnera. Przypominamy, że w 2021 roku zostali szczęśliwymi rodzicami swojego pierwszego dziecka. Nie ukrywają swojego życia osobistego, choć celowo nie pokazują go publicznie.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Ustaliliśmy z Agnieszką, że na koniec roku bierzemy ślub- napisał Robert Karaś. Dokładnej daty nie zdradzę- dodał.

Popularne wiadomości teraz

"Kupiłam mieszkanie dla syna i córki, ale nie przepiszę na nich aktu darowizny, mam warunek. Zarówno syn, jak i córka byli bardzo rozczarowani"

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

"Stoję przed mieszkaniem twojego kochanka, kiedy przyjedziesz, otwórz drzwi". Marta nie spodziewała się takiej reakcji męża

"Co z ciebie za matka, nie powinnaś mieć trójki dzieci, skoro potrafisz kochać tylko jedno"

Agnieszka Włodarczyk Oczywiście para nie ogłosiła jeszcze szczegółów zbliżającego się ślubu i nie wiadomo, czy rozpoczęła już przygotowania do uroczystości.

Najważniejsze, że fundamenty silnej rodziny zostały już położone i para zmierza w dobrym kierunku.

Pisaliśmy również o: Paulina Smaszcz o pożyciu z nowym partnerem. Słowa dziennikarki na pytanie fanki to petarda. "Rozczaruję twoje oczekiwania"

Może zainteresuje Cię to: Martyna Wojciechowska świętuje ważną datę. Wymowny pocałunek na Instagramie wzbudził poruszenie w sieci

Przypominamy o: Katarzyna Dowbor jest prawdziwym wsparciem dla swojej 90-letniej mamy. „Mama nauczyła nie, że kobieta musi być niezależna, samodzielna”