W Ameryce, do której wraz z matką przeniosła się w młodym wieku, kobiecie udało się również zbudować wielką karierę w modelingu.

Joanna wyszła również za mąż za Douglasa Nunesa, z którym zbudowała silną rodzinę.

Później urodziła im się córka, Asha. Teraz dziewczynka podrosła i potrzebuje uwagi, ale Joanna Krupa stara się łączyć wychowywanie dziecka z karierą.

Ona tęskni, jeszcze jest za mała, żeby to naprawdę mi powiedzieć, zawsze jest obrażona. Dzwonię do niej na FaceTime, a ta w drugą stronę, nie chce na mnie nawet popatrzeć – wyznała Asia w rozmowie z Party.

Kiedy Joanna Krupa wyjeżdża służbowo z Ameryki, dziewczynka zostaje z mamą i mężem. Dziewczynka jest jednak nieco kapryśna, gdy jej mama wyjeżdża.

Popularne wiadomości teraz

Tak dziś wygląda serialowa Ewa z "Barw szczęścia". 15-letnia Gabriela Ziembicka stała się prawdziwą pięknością

Paulina Smaszcz na uroczych zdjęciach na podłodze. „Takie weekendy w pracy to ja uwielbiam” Kto z nią zapozował

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Gwiazdy cieszą się z wiadomości o żonie Dawida Kubackiego. "Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę"

Moja mama jest, moja córeczka ją kocha ponad wszystko. Tak jak teraz jestem w Polsce, moja mama jest w Los Angeles, też mój mąż jest z Ashą. Ale wiem, że ona tęskni, jeszcze jest za mała, żeby to naprawdę mi powiedzieć, zawsze jest obrażona. Dzwonię do niej na FaceTime, a ta w drugą stronę, nie chce na mnie nawet popatrzeć. Ale już wiem, jaka ona jest. Jak babci nie ma i babcia dzwoni, to tak samo do niej się zachowuje. Ja tego nie biorę do serca – wyjaśniła w rozmowie z Party.

Joanna Krupa przyznała również, że marzy o kolejnym dziecku, ale wszystko musi być zaplanowane.

Chciałabym bardzo jeszcze jedno dziecko dla Asi. Ona coraz bardziej podpytuje się o siostrę, brata.

Asha jest głównym powodem, dla którego kobieta chce zajść w ciążę po raz drugi.

Powolutku rozumie, co to jest, ma też bardzo bliskich kolegów i koleżanki, mówi, że to są jej bracia, czy jej siostry. Więc dla niej bardzo bym chciała drugie dziecko.

Pisaliśmy również o: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się rok temu. Jak dziś dogadują się ze sobą byli małżonkowie

Może zainteresuje Cię to: Piotr Żyła był słodkim dzieckiem. 36-letni sportowiec pokazał urocze zdjęcia, które nie pozostawią nikogo obojętnym

Przypominamy o: Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś biorą ślub. Para podzieliła się szczegółami nadchodzącego wydarzenia