Fani mają jednak problem z ich rozpoznaniem. 

Ty jednak będziesz w stanie rozpoznać je przy pierwszej próbie?

Obaj mężczyźni wcielili się w role Piotra i Pawła Zduńskich, choć reżyserzy wybrali ich dopiero pod sam koniec.

Kiedy Marcinowi i Maciejowi Zacharzewskim odmówili przyjęcia tych ról, wybór padł na bracia Mroczek.

Teraz nikt nie wyobraża sobie, by ktoś zastąpił ich w serialu. To, że bracia są często myleni, nie jest dla nich nowością, przyzwyczaili się do tego i oswoili.

Popularne wiadomości teraz

„Moja matka zamierzała poślubić swojego młodego kolegę. Zabroniłam jej tego i ukryłam jej paszport: dlaczego miałaby to zrobić”

„Mój narzeczony powiedział, że odwiedza swoją siostrę, a potem dowiedziałam się, że nie są nawet spokrewnieni: teraz nie wiem, co robić”

„Myślałam, że matka będzie szczęśliwa, mając takich współlokatorów, ale ona tylko spojrzała na mnie, dając mi do zrozumienia, że plan był porażką”

Matka Donalda była przekonana, że jej syn nie wychowuje własnego dziecka. W zeszłym tygodniu przyszła do niego zapłakana i pokazała mu kopertę

- To dosyć normalne. Ja Golców do tej pory nie rozpoznaję. Przyzwyczailiśmy się do tego od urodzenia, że nas mylą i nie oczekujemy, że nagle cały świat się nauczy, który jest Marcin, a który jest Rafał, więc dla nas to nie jest żaden problem — wyznał Marcin Mroczek.

Przez większość czasu ich bliscy nie mają problemów z ich odróżnieniem, ale osoby, które pojawiają się w serialu na krótko, często ich mylą.

Mając brata bliźniaka, żyjesz jakby podwójnym życiem i nie możesz narzekać na nudę - wyznał Marcin Mroczek.

Oto Marcin Mroczek.

A tu jest Rafał Mroczek.

Czy udało Ci się ich rozróżnić od razu?

Pisaliśmy również o: Paulina Smaszcz przerywa milczenie na temat wizyty Kurzajewskiego u swojej wnuczki. "Cieszę się, że Maciek wreszcie to zrozumiał"

Może zainteresuje Cię to: Brat Gąsiewskiej rzuca światło na prawdziwy powód rozstania Wiktorii z Adamem Zdrójkowskim. Co powiedział

Przypominamy o: Dagmara Kaźmierska na plażowych ujęciach zaprezentowała swoją doskonałą figurę. Fani nie mogą się oprzeć. "Jesteś boska"