Gwiazda nie ukrywa, że poddała się liposukcji, ale nie tylko to pomogło jej schudnąć. Zaczęła dbać o swoją dietę, pijąc dużo zdrowych koktajli i unikając słodyczy.

Powiem ci, dlaczego to robię. Tragedia z nogą jest i dobrze o tym wiesz. Muszę schudnąć natychmiastowo. Ja nie jestem w stanie sama schudnąć. Boję się jak nigdy. Żeby była jasność, ja nie mam jakichś zapędów, żeby wyglądać jak nastolatka. I zdaję sobie sprawę, że Miss Polonią też już nie będę. Ale ja musiałam się poddać temu zabiegowi ze względu na nogi – wytłumaczyła w jednym z wydań reality-show.

Błyskotliwa uczestniczka Królowym życia nie tylko uczyła się windsurfingu na plaży, ale także pochwaliła się swoimi krągłymi kształtami, które przykuły uwagę wszystkich, którzy tam byli. Nie sposób nie zauważyć, że błyszczy szczęściem, najwyraźniej jest zakochana.

Jeszcze mnie tam diabli nie widzieli. Przymiarki do lotu spadochronem. Trochę się cykam, ale MUSZĘ – co by do kostuchy powiedzieć : ŻYCIE MIAŁAM PETARDĘ , MOŻESZ STARĄ ZABIERAĆ – pochwaliła się internautom.

Popularne wiadomości teraz

"Widzę jakieś papiery w koszu. Serce podpowiadało mi, że mój mąż nie jest w podróży służbowej. Podwinęłam rękawy i sięgnęłam do wiadra"

"Nie ufaj Lisie, to zła osoba. Znam ją od 20 lat". To nie powstrzymuje jej przed korzystaniem z usług twojego męża

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Fani nie mogli oprzeć się takiej urodzie i zaczęli komentować.

Ożesz w mordę, jaka laska. Aleee figura. Najlepsza.

Pisaliśmy również o: Ida Nowakowska wspomina ojca. "Ja miałam niezwykłe szczęście, bo mój tata rzeczywiście był fantastycznym tatą"

Może zainteresuje Cię to: Maciej Kurzajewski pochwalił się pierwszym zdjęciem z wnuczką. "Piękne. Radosne. Uczucie, które jest niepowtarzalne"

Przypominamy o: Conan Kaźmierski pokazał swoje zdjęcie z dzieciństwa. Kręcone włoski, okulary. Chłopak zmienił się nie do poznania