Gwiazda nie ukrywa, że poddała się liposukcji, ale nie tylko to pomogło jej schudnąć. Zaczęła dbać o swoją dietę, pijąc dużo zdrowych koktajli i unikając słodyczy.

Powiem ci, dlaczego to robię. Tragedia z nogą jest i dobrze o tym wiesz. Muszę schudnąć natychmiastowo. Ja nie jestem w stanie sama schudnąć. Boję się jak nigdy. Żeby była jasność, ja nie mam jakichś zapędów, żeby wyglądać jak nastolatka. I zdaję sobie sprawę, że Miss Polonią też już nie będę. Ale ja musiałam się poddać temu zabiegowi ze względu na nogi – wytłumaczyła w jednym z wydań reality-show.

Błyskotliwa uczestniczka Królowym życia nie tylko uczyła się windsurfingu na plaży, ale także pochwaliła się swoimi krągłymi kształtami, które przykuły uwagę wszystkich, którzy tam byli. Nie sposób nie zauważyć, że błyszczy szczęściem, najwyraźniej jest zakochana.

Jeszcze mnie tam diabli nie widzieli. Przymiarki do lotu spadochronem. Trochę się cykam, ale MUSZĘ – co by do kostuchy powiedzieć : ŻYCIE MIAŁAM PETARDĘ , MOŻESZ STARĄ ZABIERAĆ – pochwaliła się internautom.

Popularne wiadomości teraz

Historia miłości Dawida Kubackiego i Marty Kubackiej. To była miłość od pierwszego wejrzenia

W kim była zakochana Joanna Opozda, zanim poznała Antka Królikowskiego? Było o włos od ślubu

Ojciec Dawida Kubackiego rozgadał się w sprawie hospitalizacji Marty Kubackiej. Nieznane dotąd szczegóły ujrzały światło dzienne

Dominika Gwit ogłosiła bardzo radosną nowinę. "Już mogę zdradzić Wam tajemnicę"

Fani nie mogli oprzeć się takiej urodzie i zaczęli komentować.

Ożesz w mordę, jaka laska. Aleee figura. Najlepsza.

Pisaliśmy również o: Ida Nowakowska wspomina ojca. "Ja miałam niezwykłe szczęście, bo mój tata rzeczywiście był fantastycznym tatą"

Może zainteresuje Cię to: Maciej Kurzajewski pochwalił się pierwszym zdjęciem z wnuczką. "Piękne. Radosne. Uczucie, które jest niepowtarzalne"

Przypominamy o: Conan Kaźmierski pokazał swoje zdjęcie z dzieciństwa. Kręcone włoski, okulary. Chłopak zmienił się nie do poznania