Jednak momentami odczuwa ogromną tęsknotę za ojcem. Marek Nowakowski zmarł 9 lat temu, pozostawiając po sobie jedynie wspomnienie.

Oto jak dziś wygląda miejsce spoczynku pisarza i scenarzysty w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

Swoją drogą, jego ostatnie dzieło "Domek trzech kotów" jest przedstawione na grobie pisarza. To takie symboliczne.

Miejsce spoczynku ojca prezenterki telewizyjnej wygląda schludnie, widać, że ktoś dba o porządek i rozumiemy, kto to robi.

Popularne wiadomości teraz

Joanna Ibisz opowiedziała o swoich planach związanych z drugim dzieckiem. Czy żona Krzysztofa planuje spełnić jego marzenia o córce

W kim była zakochana Joanna Opozda, zanim poznała Antka Królikowskiego? Było o włos od ślubu

Dawid Kubacki otrzymał niespodziewaną wiadomość od Adama Małysza. Jaka była jej treść

Sensacyjne wiadomości o Grażynie Torbickiej i Adamie Torbickim. Co dzieje się w 42-letnim małżeństwie gwiazdy i uznanego kardiologa

Prowadząca Pytanie na śniadanie często wspominała swojego ojca, a zwłaszcza dzieciństwo, które z nią spędził.

Ojciec dbał o nią, a w końcu Marek Nowakowski wychował ją na prawdziwą osobę, z której mógł być dumny.

"Ja miałam niezwykłe szczęście, bo mój tata rzeczywiście był fantastycznym tatą, przyjacielem. Spędzał ze mną bardzo dużo czasu. Ale to też dlatego, że miał wolny zawód. Więc kiedy ja pojawiłam się na świecie, to moi rodzice dopasowywali wszystko do tego, żeby być cały czas ze mną. Więc się śmieje, że w rodzinie tak mamy, że nasze życie wszędzie nam towarzyszy, bo również moi rodzice zabierali mnie na wszystkie wernisaże i wieczory autorskie. Ja również tak robię z moim Maxem" - mówiła wówczas prezenterka TVP.

Mimo że ojca nie ma już od 9 lat, wciąż nie może pogodzić się z jego stratą.

"Zawaliło się wszystko w jednym momencie. Miałam wtedy wiele problemów wewnętrznych. Starałam się sobie jakoś to poukładać. Byłam młoda i nie wiedziałam, czy będę jeszcze kiedykolwiek szczęśliwa. Był to trudny rok, ale bardzo dojrzałam i zrozumiałam, co w życiu jest najważniejsze".

Ida Nowakowska lepiej niż ktokolwiek inny rozumie, że trzeba doceniać naszych bliskich, dopóki są z nami. Zadbajmy więc o to, by byli w naszym życiu jak najdłużej.

Pisaliśmy również o: Kajra i Sławomir opowiedzieli o domowych awanturach. Para jest o krok od rozwodu. "Mieliśmy inne wizje"

Może zainteresuje Cię to: Antek Królikowski z Izą pokazali, jak spędzają weekendy. Jak widać, Iza ma dobry wpływ na Antka

Przypominamy o: Conan Kaźmierski pokazał swoje zdjęcie z dzieciństwa. Kręcone włoski, okulary. Chłopak zmienił się nie do poznania