Sławomir i Kajra tworzą świetny duet na scenie i poza nią, od ponad 12 lat są świetną parą.

Od jakiegoś czasu krążą jednak plotki, że ich rozwód jest bliski.

W przeddzień swoich 40. urodzin gwiazdor rock polo postanowił wraz z żoną Magdaleną Kajrowicz udzielić krótkiego wywiadu i opowiedzieć, co tak naprawdę dzieje się w ich rodzinie.

- Różnie bywało, ale wychodzimy z założenia, że jak coś się psuje to trzeba to naprawić - skomentowała Magdalena Kajrowicz.

- Raz w roku Kajra jest w ciąży i dwa razy w roku się rozwodzimy. Jak się pomnoży przez wszystkie lata naszej kariery, to wyjdzie wynik i z ośmioro dzieci - dodał żartobliwie Sławomir.

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

Sławomir i Kajra wychowują syna Kordiana i wiadomo, że fani często podejrzewają kobietę o drugą ciążę. Para zdradziła również swoje plany dotyczące nowego członka rodziny.

- Któż to może wiedzieć. Życie przynosi różne prezenty od losu. Jesteśmy otwarci, a co będzie to będzie - stwierdzili Sławomir i Kajra ze śmiechem.

Para nie ukrywa, że się kocha, ale czasem się kłóci i nie są to żarty, co zauważają nawet ich koledzy i krewni. Ale to jest ich styl i tylko oni o tym wiedzą, dlaczego to robią.

- Cóż czasami puszczają mi nerwy. Ostatnio pokłóciliśmy się przy montażu teledysku ponieważ mieliśmy trochę inne wizje, ale na szczęście doszliśmy do porozumienia. - wyjawiła Kajra w rozmowie z SE.pl.

Sławomir opowiedział również o swoich marzeniach i o tym, gdzie chce wyruszyć.

- Chciałbym wyruszyć w rejs i w końcu samodzielnie złowić rybę. Nie mam ciągle czasu, ale marzy mi się wyprawa po wodach Norwegii. Nie mam jeszcze wędki i innych niezbędnych sprzętów, ale chęci są od kilku lat — wyznał Sławomir "Super Expressowi".

Sławomir świętuje już swoje 40. urodziny i robi to z rozmachem.

- To prawda, obchody już się rozpoczęły. Są torty, świeczki i prezenty. Czterdziestka to są takie urodziny, które świętuje się cały rok i taki też mam zamiar... Przed nami bardzo dobry sezon koncertowy, więc będziemy w wielu pięknych miejscach. Zawsze przyjmę życzenia i ewentualnie jakiś mały płynny prezencik — zapowiedział Sławomir.

My z kolei życzymy wokaliście sukcesów w karierze twórczej i pomyślności w rodzinie.

Pisaliśmy również o: Partnerka Piotra Żyły pochwaliła się, jak wyglądają wnętrza ich luksusowego domu. "Ale jestem dumna Kochanie"

Może zainteresuje Cię to: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie odpuszczą Paulinie Smaszcz. Sprawa nabiera tempa. "Nie boimy się wyzwań"

Przypominamy o: Alicja Bachleda-Curuś w tym roku będzie obchodzić swoje 40. urodziny. Jak wyglądała, gdy zaczynała karierę