Wcześniej przez ponad 12 lat był żonaty z Justyną, po czym rozwiódł się z nią i rozpoczął nowy związek.

W sportach zimowych jest niemal bezkonkurencyjny.

Jego wybranka, Marcelina Ziętek, jest aktorką w programie Szkoła i 19+ oraz wielokrotną finalistką konkursów piękności w Polsce.

Mimo 10-letniej różnicy wieku, para dobrze się dogaduje, choć przez 3 lata związku mieli różne doświadczenia.

W szczególności pokłócili się o rozwód Piotra Żyły z Justyną Żyłą, który śledziła cała Polska.

Popularne wiadomości teraz

"Mama płacze i prosi, żebym pomagała siostrze. Od kiedy tata odszedł, są biedni. Mówię: „Nikt mi nie pomagał, więc niech ona się nauczy”

W wieku 54 lat Bóg obdarzył Agnieszkę cudem, a raczej trzema cudami. To była trójka dzieci od jej ukochanego męża, ale sąsiedzi zaczęli ją potępiać

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła mieszkają w pięknym miejscu, które aktorka chętnie pokazała swoim fanom.

Marcelina Ziętek jest prawdziwym wsparciem dla swojego ukochanego i nie boi się już tego pokazywać.

Ale jestem dumna Kochanie – napisała na Instagramie Marcelina Ziętek, dziewczyna dwukrotnego już mistrza świata w skokach Piotra Żyły.

Pisaliśmy również o: Lara Gessler pokazała bardzo intymne chwile w restauracji. Czyżby wzięła przykład z Oli Żebrowskiej

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel wrócił do mediów społecznościowych. "Aaaa, no i zdjęcie sztosik"

Przypominamy o: Krzysztof Ibisz tłumaczy się z dwóch wygranych odcinków „TTBZ”. "Nie mogę w to uwierzyć i skoro jestem na górze, to zapewne będę na dole"