Lara urodziła Bernardę jesienią 2022 roku, co wniosło do ich domu jeszcze więcej radości.

Jest Bernard Gessler – Szeląg – napisała wtedy świeżo upieczona mama.

W przeciwieństwie do wielu gwiazd polskiego show-biznesu, córka Magdy Gessler pokazywała się z synem od pierwszych chwil jego życia.

Niedawno na Instagramie pojawił się filmik, na którym młoda mama karmi piersią swojego syna Bernarda.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

Lubimy jeść na mieście – podpisała kadry.

Fani nie mogli stać z boku i zaczęli komentować to piękne zdjęcie.

Ulubiona Lara. Piękna i piękne zdjecie. Laro wszystkie twoje posty po prostu chłonę. Zawsze piękne zdjęcia , mądre wpisy co dziś jest unikatowe, insta zalane jest brakiem wyczucia i takt , ukierunkowane na polubienia… A u Ciebie wszystko z harmonią i w dobrym guście, MASZ KLASĘ. Więź matki jest jak miód.

Były też osoby, które nie uważały, że takie zachowanie jest normalne.

Najważniejsze, że nikt dziwnie nie patrzy – napisał jeden z internautów.

Aleksandra Żebrowska zaproponowała ostatnio flash mob na temat karmienia piersią, aby udowodnić, że jest ono częścią naszego jestestwa.

Mimo, że jest to zupełnie naturalne (i dozwolone ;)) karmienie w miejscach publicznych potrafi być krępujące. Szczególnie dla „młodych mam”, kiedy oprócz niezręczności związanej z samym przystawieniem dziecka do piersi, dodatkowo ktoś obcy pozwala sobie na oceniające spojrzenia albo pouczające komentarze – zaczęła.

Żona znanego aktora zwróciła się do Polaków:

Jeśli chcesz wesprzeć kobiety, które łączą karmienie piersią z innymi codziennymi aktywnościami, dołącz do kampanii. Zrób sobie zdjęcie z taką planszą i opublikuj na swoim instagramie z hashtagiem #KarmienieBezTabu.

Pisaliśmy również o: 17-letni Julian odciął się od Pauliny Smaszcz. Chłopak podjął bardzo trudną decyzję

Może zainteresuje Cię to: Anna Jantar była jedną z największych gwiazd Polski. W ostatnim dniu życia piosenkarka miała przy sobie list od męża. Jego treść chwyta za gardło

Przypominamy o: Antek Królikowski wybrał się na spacer ze swoją dziewczyną. Iza może pochwalić się doskonałą figurą