W trakcie małżeństwa urodziła im się dwójka wspaniałych dzieci — Helenę i Adama.

Nie przeszli jednak próby czasu i wszystkie ich starania o uratowanie rodziny spełzły na niczym. Wtedy para ogłosiła swój rozwód.

Mam trochę propozycji na Instagramie (śmiech). Kumple się teraz ze mnie śmieją, że jestem jednym z bardziej znanych rozwodników. Nie nadążam czasem z odpisywaniem. (…) To jest do mnie novum. Kilka dni po opublikowaniu oświadczenia (o rozstaniu) zaczęły do mnie przychodzić wiadomości. Najpierw było po dwadzieścia. Kiedyś było po sto ileś. Dostaje wiele ciężkich historii. Po tym, co ja u siebie opublikowałem, pisze do mnie bardzo dużo kobiet. Mówią o tym, co przeżyły. Muszę przyznać, że moja historia nie jest ciężka (w porównaniu z nimi). Z niektórymi porozmawiałem. Nawet gdzieś na jedną kawę się spotkaliśmy – powiedział Plejadzie.

Marcin Hakiel, podobnie jak jego była żona, zaczął na nowo układać swoje życie osobiste. Jego wybranką została Dominika.

Dziękuje za wszystkie komentarze! Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję wg prostych zasad, pokazuje prawdę, co to uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje wg swoich wartości. Pozdrawiamy D&M – duet wspólnie wytłumaczył to w sieci.

Popularne wiadomości teraz

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

Teraz ich związek się umacnia, pokazali kilka sesji zdjęciowych, choć Dominika nie chce się ujawniać, więc Marcin nie ma nic przeciwko jej decyzji.

Ostatnio na swojej stronie zamieścił eleganckie zdjęcie, na którym uśmiecha się radośnie w pięknej roli. Fanom spodobał się wiosenny nastrój Hakiela.

Piękne foto. Świetna fotka. Ładne zdjęcie. Pozdrawiam Serdecznie Panie Marcinie. Zawsze fajny styl był i jest. Na wypadek gdyby Ci nikt tego nie powiedział. Miłego dnia. Jesteś mądrym i fajnym facetem. Tak trzymać. Aaaa, no i zdjęcie sztosik! – to niektóre ich komentarze.

Pisaliśmy również o: Lara Gessler pokazała bardzo intymne chwile w restauracji. Czyżby wzięła przykład z Oli Żebrowskiej

Może zainteresuje Cię to: Anna Jantar była jedną z największych gwiazd Polski. W ostatnim dniu życia piosenkarka miała przy sobie list od męża. Jego treść chwyta za gardło

Przypominamy o: Antek Królikowski wybrał się na spacer ze swoją dziewczyną. Iza może pochwalić się doskonałą figurą