Na jednym z portali udało się znaleźć jej zdjęcie z początku kariery aktorskiej. Rzadko spotykana fotografia pokazuje, że Alicja od najmłodszych lat ma spory talent aktorski.
Później to właśnie jej wybór kariery doprowadził do fatalnego spotkania z przyszłym ojcem jej syna, Colinem Farrellą.
Ostatnio wraz z dorosłym synem, któremu dali na imię Henryk, pojawił się na gali rozdania Oscarów.
13-letni syn znanych aktorów również marzy o karierze aktorskiej, a rodzice wspierają go w każdej kwestii.
"Lepiej żyć w akademiku z karaluchami niż z takimi rodzicami. Nasz syn odszedł od nas, bo jesteśmy źli i nie kupiliśmy mu mieszkania." Z życia
Ból i nadzieja. Polsat odcina się od Michała Wiśniewskiego w kontrowersyjnej sprawie
Lara Gessler po raz pierwszy pokazała swoją córkę. Dziewczynka to kopia matka!
Kotlety jajeczne najlepsze na obiad
A oto Alicja Bachleda-Curuś pokazana jest na zdjęciu sprzed 25 lat.
Pisaliśmy również o: Partnerka Piotra Żyły pochwaliła się, jak wyglądają wnętrza ich luksusowego domu. "Ale jestem dumna Kochanie"
Może zainteresuje Cię to: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie odpuszczą Paulinie Smaszcz. Sprawa nabiera tempa. "Nie boimy się wyzwań"
Przypominamy o: Krzysztof Ibisz tłumaczy się z dwóch wygranych odcinków „TTBZ”. "Nie mogę w to uwierzyć i skoro jestem na górze, to zapewne będę na dole"