Syn Pawła Królikowskiego przeżywa ostatnio trudne chwile. Najpierw było nieudane małżeństwo z Joanną Opozdą, potem narodziny syna i proces rozwodowy.

Potem były jego przygody z policją, które odbiły się echem w jego karierze aktorskiej.

Zostałem zatrzymany do kontroli, alko-test wykazał, że jestem trzeźwy, jednak narko-test wykrył THC, którym wspomagam swoje leczenie i którego używałem poprzedniego wieczoru. Wykonano badanie krwi, oczekujemy na wyniki. W przypadku regularnego stosowania medycznej marihuany, nawet w małych ilościach, stężenie może się utrzymywać mimo że w dniu zatrzymania nie używałem konopi – przekazał.

Ostatnio młody aktor zamieścił na swoim Instastory zdjęcie, na którym widać, jak wspólnie z Izą spędzają czas. Para gra w gry intelektualne, co brzmi bardzo dobrze.

Na zdjęciu, które zamieścił Antek widać, że siedzi przy szachownicy, zastanawiając się nad kolejnym ruchem, podczas gdy jego wybranka w oczekiwaniu bawi się kostką Rubika.

Popularne wiadomości teraz

Ostatni świadek. Jak kztałtują się losy kelnerki po dramatycznym zdarzeniu z Piotrem Woźniakiem-Starakiem

Po 40 latach koledzy z klasy znów się spotkali, a ich uczucia odżyły. Tylko Natalia nie wiedziała, jak przekazać tę wiadomość swoim dzieciom

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Moja siostra powiedziała, że powinnam utrzymywać ją i dziecko. Mój mąż był wściekły, kiedy się o tym dowiedział

Biorąc to pod uwagę, możemy przypuszczać, że Iza ma dobry wpływ na swojego wybranka. Zwłaszcza Antek Królikowski opisał, jaką osobą jest Iza.

Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko – zachwalał ją dla Party.

Antek Królikowski z Izą
Antek Królikowski z Izą
Antek Królikowski z Izą

Pisaliśmy również o: Kajra i Sławomir opowiedzieli o domowych awanturach. Para jest o krok od rozwodu. "Mieliśmy inne wizje"

Może zainteresuje Cię to: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie odpuszczą Paulinie Smaszcz. Sprawa nabiera tempa. "Nie boimy się wyzwań"

Przypominamy o: Alicja Bachleda-Curuś w tym roku będzie obchodzić swoje 40. urodziny. Jak wyglądała, gdy zaczynała karierę