Ledwie kilka dni minęło od narodzin wnuczki Macieja Kurzajewskiego, a dziennikarz nie mógł się doczekać, kiedy spakuje walizki i poleci na spotkanie ze swoim małym potomkiem.

Jego radości nie było końca. Jest bardzo szczęśliwy, że syn i synowa nadali mu kolejny sens życia.

W piątek wraz z Kasią Cichopek była na lotnisku we Włoszech, a w sobotę na Instagramie Macieja pojawiło się zdjęcie z synem i wnuczką.

Ojciec i ojciec – podpisał zdjęcie dumny dziadek.

Popularne wiadomości teraz

Adam Małysz zdradza, gdzie Marty Kubackiej udało się uratować życie. Cała prawda wyszła na jaw

W kim była zakochana Joanna Opozda, zanim poznała Antka Królikowskiego? Było o włos od ślubu

Ojciec Dawida Kubackiego rozgadał się w sprawie hospitalizacji Marty Kubackiej. Nieznane dotąd szczegóły ujrzały światło dzienne

Żona Dawida Kubackiego trafiła do szpitala. „Lekarze walczą o jej życie”

Fani byli mile zaskoczeni tym zdjęciem i zaczęli zostawiać komentarze.

O byciu dziadkiem marzył od dawna, od momentu, gdy dowiedział się, że nim zostanie. A zaledwie kilka dni przed narodzinami dziewczynki wylał swoje emocje w wywiadzie.

Piękne. Radosne. Uczucie, które jest niepowtarzalne. Ja myślę, że nie do końca świadomie na ten moment przygotowywałem się od kilku, jeśli nie kilkunastu lat, mając świadomość, jak ważne jest to, aby budować każdego dnia jakość naszego życia. Przeżywanie tego życia, funkcjonowanie, ale też i jakość naszego samopoczucia. Cieszę się, że tę dbałość o, chociażby aktywność fizyczną, zawsze miałem w sobie i że ona mi towarzyszy i chociażby dzisiaj biorąc pod uwagę zdrową dietę, aktywność fizyczną, pozytywne nastawienie, mogę mówić o sobie, że z radością czekam na narodziny mojej wnuczki i będę mógł dać jej całą swoją energię, żebyśmy wspólnie przeżywali to życie.

Pisaliśmy również o: Ida Nowakowska wspomina ojca. "Ja miałam niezwykłe szczęście, bo mój tata rzeczywiście był fantastycznym tatą"

Może zainteresuje Cię to: Antek Królikowski z Izą pokazali, jak spędzają weekendy. Jak widać, Iza ma dobry wpływ na Antka

Przypominamy o: Conan Kaźmierski pokazał swoje zdjęcie z dzieciństwa. Kręcone włoski, okulary. Chłopak zmienił się nie do poznania