Muzyka Krawczyka stała się legendarnym znakiem rozpoznawczym polskiej sceny i jest to smutna wiadomość dla wszystkich, którzy wychowali się na jego piosenkach.

Teraz, po śmierci muzyka, na jaw wychodzi wiele informacji dotyczących jego życia osobistego. W szczególności menedżer zmarłego ujawnił niedawno kilka bardzo pikantnych szczegółów z życia rodzinnego Krzysztofa Krawczyka z jego drugą żoną Haliną Żytkowiak.

Andrzej Kosmala stwierdził, że druga żona piosenkarza go zdradza. Wszystko wydawało się w porządku, kariera piosenkarza pięła się w górę i nawet przenieśli się do Ameryki, a wraz z nimi przyjaciel Krzysztofa Krawczyka, który od jakiegoś czasu opiekował się jego żoną i synem, Krzysztofem Krawczykiem juniorem.

O związku swojego przyjaciela z byłą żoną Krzysztof Krawczyk dowiedział się później od syna.

Junior (…) miał czuwać nad morale mamusi. Tym bardziej że było czego pilnować. Nierozważny Krawczyk ściągnął do Ameryki swojego przyjaciela i jemu powierzył pilnowanie Haliny i Krzysia. Ten pan okazał się tym słynnym gościem z piosenki „Mój przyjacielu”. To z relacji chłopca piosenkarz dowiedział się o zdradzie małżonki – ujawnił po latach Kosmala.

Popularne wiadomości teraz

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Pisaliśmy również o: Tomasz Komenda przerywa milczenie ws. ostatnich rewelacji na jego temat. "Już nie udzielam wypowiedzi"

Może zainteresuje Cię to: Ola Żebrowska świętuje 36. urodziny. Jak żona znanego aktora świętowała ten wyjątkowy dzień

Przypominamy o: Krzysztof Ibisz opowiedział o plusach posiadania młodszej żony. "Te dwa światy mogą się przenikać i stworzyć dodatkową wartość"