Muzyka Krawczyka stała się legendarnym znakiem rozpoznawczym polskiej sceny i jest to smutna wiadomość dla wszystkich, którzy wychowali się na jego piosenkach.

Teraz, po śmierci muzyka, na jaw wychodzi wiele informacji dotyczących jego życia osobistego. W szczególności menedżer zmarłego ujawnił niedawno kilka bardzo pikantnych szczegółów z życia rodzinnego Krzysztofa Krawczyka z jego drugą żoną Haliną Żytkowiak.

Andrzej Kosmala stwierdził, że druga żona piosenkarza go zdradza. Wszystko wydawało się w porządku, kariera piosenkarza pięła się w górę i nawet przenieśli się do Ameryki, a wraz z nimi przyjaciel Krzysztofa Krawczyka, który od jakiegoś czasu opiekował się jego żoną i synem, Krzysztofem Krawczykiem juniorem.

O związku swojego przyjaciela z byłą żoną Krzysztof Krawczyk dowiedział się później od syna.

Junior (…) miał czuwać nad morale mamusi. Tym bardziej że było czego pilnować. Nierozważny Krawczyk ściągnął do Ameryki swojego przyjaciela i jemu powierzył pilnowanie Haliny i Krzysia. Ten pan okazał się tym słynnym gościem z piosenki „Mój przyjacielu”. To z relacji chłopca piosenkarz dowiedział się o zdradzie małżonki – ujawnił po latach Kosmala.

Popularne wiadomości teraz

"Moi rodzice zaplanowali całe moje życie, nie pytając o moje poglądy, ale ja zrobiłam to inaczej: mam jedno życie"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

Pisaliśmy również o: Tomasz Komenda przerywa milczenie ws. ostatnich rewelacji na jego temat. "Już nie udzielam wypowiedzi"

Może zainteresuje Cię to: Ola Żebrowska świętuje 36. urodziny. Jak żona znanego aktora świętowała ten wyjątkowy dzień

Przypominamy o: Krzysztof Ibisz opowiedział o plusach posiadania młodszej żony. "Te dwa światy mogą się przenikać i stworzyć dodatkową wartość"