Prezenter telewizyjny opowiedział o różnicy wieku ze swoją obecną żoną i jak to wpływa na ich związek.

Krzysztof Ibisz w tym roku będzie obchodził rocznicę swojego związku z Joanną. Są bardzo szczęśliwi, że się odnaleźli.

Krzysztof Ibisz opowiedział również o planach swojej rodziny na Wielkanoc. Z kim będą ją spędzać.

Wyjeżdżamy. Cała rodzinka zjeżdża się w pewnym miejscu w centralnej Polsce. Od paru lat mamy taki zwyczaj, blisko przyrody, tak bardzo eko. Tam wszyscy razem będziemy świętować. To będzie czas tylko dla nas, absolutnie bez pracy i bez pozarodzinnych tematów. Czysta przyjemność bycia razem.

Prezenter telewizyjny zdradził sekret swojego rodzinnego szczęścia, który nadaje się dla każdego. Najważniejsze jest to, że wszystko powinno płynąć z serca.

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„W wieku pięćdziesięciu lat zdecydowałam się odejść od męża, ale spotkałam się z niezrozumieniem ze strony rodziny i przyjaciół: o co tyle hałasu”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Bycie razem, to jest nasza tradycja. Wcześniej, kiedy nie znałem jeszcze Asi, mieliśmy taki zwyczaj, że było organizowane świąteczne śniadanie, taki cały dzień pod Warszawą u naszych przyjaciół i tam przychodziło ze 30-40 osób, potem oni przychodzili z dziećmi, to była taka miła tradycja i to było nie tylko rodzinne, ale było też tak po przyjacielsku. No ale teraz będzie bardzo rodzinnie, wspólne spędzania czasu, to cieszenie się byciem razem.

Krzysztof Ibisz opowiedział również o różnicy wieku między nim a Joanną, która wynosi niebagatelne 27 lat.

Moim zdaniem akurat wiek nie ma znaczenia w miłości. Zakochujesz się i kochasz tę osobę. Tworzysz z nią związek jeżeli jest to miłość z wzajemnością. Nie ma nic gorszego niż szalona miłość bez wzajemności, to jest bardzo trudny temat. Myślę, że takim plusem osoby starszej, czy młodszej od nas jest inna perspektywa. Pokazanie innego spojrzenia, z innego punktu. Pokazanie jakie ty czytałeś ksiązki, co wtedy ludzi interesowało, jakie filmy, jacy filozofowie cię kręcili, których uznajesz za ważnych i dzielenie się tym wszystkim sprawia, że te dwa światy mogą się przenikać i stworzyć dodatkową wartość.

Pisaliśmy również o: Tomasz Komenda przerywa milczenie ws. ostatnich rewelacji na jego temat. "Już nie udzielam wypowiedzi"

Może zainteresuje Cię to: Ola Żebrowska świętuje 36. urodziny. Jak żona znanego aktora świętowała ten wyjątkowy dzień

Przypominamy o: Joanna Opozda na nowym ujęciu z synkiem Vincentem. Oczka odziedziczył po aktorce