Po rozstaniu z pierwszą żoną, Kasią Cichopek, para postanowiła się rozstać w przyjacielskiej atmosferze i podzielić opieką nad dziećmi.

Ich związek trwa już od ponad roku i wydaje się, że dominikańska modelka świetnie dogaduje się nie tylko z Marcinem, ale też z jego dziećmi.

Kasia i Marcin uzyskali rozwód. Rozstali się za porozumieniem stron. Para uzgodniła szczegóły rozwodu znacznie wcześniej, więc o kłótniach i jakichkolwiek oskarżeniach nie było mowy – mówi Aldona Wleklak (agentka Cichopek).

Dla Marcina, który jest znanym tancerzem, aktywność fizyczna jest bardzo ważna, dlatego nie dziwi fakt, że jego Wielkanoc spędzona została w aktywny sposób.

Wraz ze swoim 13-letnim synem, Adamem, wybrali się na bieganie nad brzegiem morza. Ojciec i syn świetnie się bawili, a ich sportowa aktywność zrobiła furorę w sieci.

Popularne wiadomości teraz

Pożegnanie pełne emocji. Kowalczyk wypowiada słowa, które zostaną zapamiętane na zawsze. "Nie zawiodę go"

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek byli razem przez 17 lat, ale ich związek zakończył się bez zbędnej burzy. Para uzgodniła szczegóły rozwodu wcześniej, dlatego nie było mowy o kłótniach i oskarżeniach. Teraz, po rozstaniu, para dba o to, by ich dzieci miały jak najlepszy kontakt z obojgiem rodziców.

Więcej zdjęć z Wielkanocą Marcina Hakiela można znaleźć w Instagramie. Cieszymy się, że para i ich dzieci dobrze się bawią i spędzają czas w przyjacielskiej atmosferze.

Pisaliśmy również o: Justyna Żyła, kim są jej rodzice? Prawda w końcu wyszła na jaw

Może zainteresuje Cię to: Co stało się z Bohunem z "Ogniem i Mieczem"? Jak zmienił się Aleksander Domogarow po latach

Przypominamy o: Tajemnicza postać w cieniu Jana Pawła II. Kim był jego brat Edmund Wojtyła