Po rozstaniu z pierwszą żoną, Kasią Cichopek, para postanowiła się rozstać w przyjacielskiej atmosferze i podzielić opieką nad dziećmi.

Ich związek trwa już od ponad roku i wydaje się, że dominikańska modelka świetnie dogaduje się nie tylko z Marcinem, ale też z jego dziećmi.

Kasia i Marcin uzyskali rozwód. Rozstali się za porozumieniem stron. Para uzgodniła szczegóły rozwodu znacznie wcześniej, więc o kłótniach i jakichkolwiek oskarżeniach nie było mowy – mówi Aldona Wleklak (agentka Cichopek).

Dla Marcina, który jest znanym tancerzem, aktywność fizyczna jest bardzo ważna, dlatego nie dziwi fakt, że jego Wielkanoc spędzona została w aktywny sposób.

Wraz ze swoim 13-letnim synem, Adamem, wybrali się na bieganie nad brzegiem morza. Ojciec i syn świetnie się bawili, a ich sportowa aktywność zrobiła furorę w sieci.

Popularne wiadomości teraz

Para nowożeńców patrzyła na siebie wzruszająco, stojąc w urzędzie stanu cywilnego. Kilka łez spłynęło po policzkach panny młodej, ale nie ze szczęścia

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

„W wieku pięćdziesięciu lat zdecydowałam się odejść od męża, ale spotkałam się z niezrozumieniem ze strony rodziny i przyjaciół: o co tyle hałasu”

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek byli razem przez 17 lat, ale ich związek zakończył się bez zbędnej burzy. Para uzgodniła szczegóły rozwodu wcześniej, dlatego nie było mowy o kłótniach i oskarżeniach. Teraz, po rozstaniu, para dba o to, by ich dzieci miały jak najlepszy kontakt z obojgiem rodziców.

Więcej zdjęć z Wielkanocą Marcina Hakiela można znaleźć w Instagramie. Cieszymy się, że para i ich dzieci dobrze się bawią i spędzają czas w przyjacielskiej atmosferze.

Pisaliśmy również o: Justyna Żyła, kim są jej rodzice? Prawda w końcu wyszła na jaw

Może zainteresuje Cię to: Co stało się z Bohunem z "Ogniem i Mieczem"? Jak zmienił się Aleksander Domogarow po latach

Przypominamy o: Tajemnicza postać w cieniu Jana Pawła II. Kim był jego brat Edmund Wojtyła