Sprawa Tomka Komendy". Historia niesłusznie skazanego na 25 lat więzienia za zbrodnię, której nie popełnił, poruszyła serca wielu ludzi.

Jednak ostatnio mamy do czynienia z kolejnym skandalem związanym z Tomkiem. Walka z byłą partnerką o wysokość alimentów na syna jest bacznie relacjonowana w mediach.

Co więcej, relacja Komendy z własną matką nie jest najlepsza.

Tomek w ogóle się już do nas nie odzywa. Udaje, że nas nie zna. Nie chce mieć z nami nic wspólnego. Z całą rodziną Klemańskich. Dopóki mieszkał z nami, było wszystko okej. Teraz Tomek ma złych doradców. Jest pod wpływem Maćka (chodzi o jego brata – przyp. red. Jastrząb Post), który nim steruje. To, co się stało z Tomkiem, to jest jego zasługa. Zobaczymy, jak daleko dojdzie. Spełnia marzenia wszystkich, tylko nie swoje – powiedziała Teresa Klemańska w rozmowie z Onetem.

Agata Kulesza wyraża swoje wsparcie dla Tomka i wierzy w jego niewinność, tak jak wszyscy, którzy poznali jego historię.

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w tym filmie i wszyscy liczyliśmy na happy end, taki jak w filmie. I ja jeszcze cały czas w niego wierzę.

Jednakże, kiedy zostaje zapytana o ostatnie wydarzenia w życiu Tomka, nie odważa się wypowiadać żadnych opinii, ponieważ nie zna dokładnych szczegółów. Jest jej bardzo przykro z powodu całej sytuacji.

Jest mi bardzo przykro, ale nie odważę się, na żaden komentarz dotyczący tej sprawy, bo nie znam dokładnie żadnych szczegółów – krótko skomentowała, po czym ucięła temat.

Nie ma wątpliwości, że historia Tomka Komendy porusza serca wielu ludzi. Jednakże należy pamiętać o tym, żeby nie spekulować i nie osądzać kogoś na podstawie plotek. Warto zachować ostrożność i dociekać prawdy, zanim wydamy swoje opinie.

Pisaliśmy również o: Anna Mucha ma zgrabne nogi jak Marilyn Monroe. Fani zachwycono. "Nogi do nieba"

Może zainteresuje Cię to: Justyna Żyła przeszła wielką zmianę. Wszystko pokazała publicznie

Przypominamy o: W Wielki Piątek w kościele parafialnym Matki Bożej Nadziei doszło do wyjątkowego wydarzenia, które poruszyło serca wiernych