Dagmara Kaźmierska podczas swojego medialnego życia zgromadziła wokół siebie mnóstwo fanów. Było to wielką radością, bo nawet reżyserzy byli zaskoczeni jej talentem.

Dagmara Kaźmierska podczas swojego medialnego życia zgromadziła wokół siebie mnóstwo fanów. Było to wielką radością, bo nawet reżyserzy byli zaskoczeni jej talentem.

A teraz na Instagramie gwiazdy pojawiły się zdjęcia, na których widać ją i jej syna uczestniczących w ślubie brata Dagmary, Łukasza.

I co ja tu takiego podpisuję ? Niezwykle spontaniczny ślub. Jeśli planujecie się pobrać to tylko w moim mieście Polanicy Zdroju . Adaś mój szkolny kolega jest Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego I tak pięknie , wzruszająco jak mówi udzielając ślubu to jeszcze nie słyszałam . A byłam już na wielu ślubach – napisała.

Popularne wiadomości teraz

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

Post gwiazdy był pełen miłych słów dla pary młodej.

Miałam mini zawał ze to ślub Conana hahaha, ale już rozumiem, gratulacje i miłej zabawy. Oj, ale zaskok, myśłąłąm że to ty, albo Conan…wszystkiego najlepszego!

Dagmara Kaźmierska przyznała, że namówiła do ślubu nie tylko swojego syna Conana, ale także jego partnerkę.

Namawiam cały czas i ją i jego. Czort ze ślubem, ale niech dzieci robią.

Nikt nie ma wątpliwości, że nasza słynna Dagmara zostanie niezrównaną babcią.

Moje wnuki by wszystko robiły, co tylko chciałyby. Tak jak Conanek wchodził na głowę, tak też one by wchodziły.

Pisaliśmy również o: Przyjaciel Tomasza Komendy opowiada niespodziewaną prawdę o życiu byłego więźnia. "Byłem zdziwiony"

Może zainteresuje Cię to: Marcelina Ziętek i Piotr Żyła podzielili się gorącymi zdjęciami z jacuzzi. "Krótki wypad, ale jakże owocny"

Przypominamy o: Dawid Kubacki ujawnił szczegóły z pobytu w szpitalu i stanu zdrowia Marty Kubackiej. "Potrzebujemy trochę czasu"