Teraz ogłosiła, że kupiła również miejsce pochówku dla jego syna, które znajduje się tuż obok jego ojca.

Ewa Krawczyk mieszkała z Krzysztofem Krawczykiem przez 40 lat. Minęły już dwa lata od śmierci muzyka, ale jego fani i najbliższa rodzina wciąż mają trudności z zaakceptowaniem tej straty.

Wiadomo, że rodzina piosenkarza nie miała najlepszych relacji między sobą. Jego syn nie był z nim w kontakcie od dłuższego czasu, a relacje między wdową a pasierbem są bardzo napięte.

Wokalista nie uwzględnił swojego syna w testamencie, pozostawiając wszystko swojej żonie. Teraz Krzysztof Junior walczy w sądzie z macochą o udział w spadku po swoim ojcu.

Dotychczas sprawa nie została rozstrzygnięta. Teraz Ewa Krawczyk postanowiła skontaktować się z synem swojego męża i ogłosiła, że załatwiła dla niego miejsce na cmentarzu.

Popularne wiadomości teraz

Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Ewa Krawczyk oferuje miejsce na pochówek dla Krzysztofa Juniora Ewa Krawczyk dokonała kilku zmian na grobie swojego męża w zeszłym roku. Tam postawiono imponujący monument, a teraz uzupełniono go o płotek, który sam wokalista życzył sobie za swojego życia.

Monument jest pełen symboli tak jak płotek. Oczywiście jest to nawiązanie do płotka wokół pomnika Elvisa Presleya. Krzysztof powiedział, że chce mieć taki sam. Jednakże kilka rzeczy zostało zmienionych.

To otwarta kompozycja, ponieważ jedna ściana jest wolna i zachęca do usiadzenia na ławce. Krzysztof na pewno by powiedział: „Chodź usiądź ze mną”. Oczywiście, służy również do organizacji przestrzeni. O ile mi wiadomo, nie będzie już więcej zmian - powiedział Super Express ksiądz Niespodziański.

Okazuje się, że Ewa Krawczyk nie tylko zatroszczyła się o grób swojego męża, ale także o syna. Wdowa ogłosiła, że kupiła miejsce pochówku tuż obok nich, aby Krzysztof Junior mógł tam być pochowany.

"Myślę o Krzysiu i dlatego zarezerwowałam dla niego miejsce obok jego ojca. Załatwiłam dla niego miejsce zaraz za naszym grobem. Jeśli będzie chciał, miejsce jest dla niego".

Pisaliśmy również o: Marcelina Ziętek i Piotr Żyła podzielili się gorącymi zdjęciami z jacuzzi. "Krótki wypad, ale jakże owocny"

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel z Dominiką wydali oświadczenie i zwrócili się do fanów. "Każdy ma prawo do swojej opinii"

Przypominamy o: Esmeralda Godlewska pokazała wyniki nowych zabiegów. Co poprawiła w swoim wyglądzie