Adam Małysz podjął się również pracy na stanowisku prezesa Polskiego Związku Narciarskiego i nadal dobrze wywiązuje się z tego zadania.

Ostatnio jednak wyszło na jaw, że ma problemy zdrowotne.

Miałem problemy zdrowotne i cały czas jestem w trakcie badań, ale nie chcę o tym mówić publicznie – wytłumaczył Adam w rozmowie z Przeglądem Sportowym. Dzisiaj świat kręci się wokół nerwów i emocji. To ma wpływ na ludzi. Wiem, że sobie poradzę, ale to kosztuje sporo stresu i to się odbija na zdrowiu – dodał.

wydał oświadczenie

Dostaję ostatnio dużo pytań o moje zdrowie. Bardzo dziękuję, że dziennikarze tak się o mnie troszczą, ale jeszcze trochę popracuję. A stres? No cóż, w dzisiejszych czasach kto go nie ma, ten jest szczęściarzem. Czasem się pojawia, ale zawsze staram się zamienić go w pozytywną motywację do dalszego działania – napisał.

Popularne wiadomości teraz

„Moja matka zamierzała poślubić swojego młodego kolegę. Zabroniłam jej tego i ukryłam jej paszport: dlaczego miałaby to zrobić”

„Mój narzeczony powiedział, że odwiedza swoją siostrę, a potem dowiedziałam się, że nie są nawet spokrewnieni: teraz nie wiem, co robić”

„Bogaci krewni przynoszą używane ubrania i stare zabawki zamiast normalnych prezentów. To dla nich wstyd”

„Po co mi jednopokojowe mieszkanie, skoro mam własną rodzinę i dzieci”

Dobra wiadomość jest taka, że wraz z żoną wybrał się na zagraniczne wakacje.

U nas majówka rozpoczęta. Wybraliśmy się do Włoch, żeby troszkę odpocząć i pozwiedzać. A wy jak spędzacie ten wolny czas? – zagaił followersów.

Fani chętnie komentowali ich zdjęcia.

Pisaliśmy również o: Mikołaj Roznerski na zdjęciu z Adrianą Kalską. Fani poczuli nadzieję. "Pasujecie do siebie"

Może zainteresuje Cię to: Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Przypominamy o: Piotr Żyła wypowiedział się na temat sytuacji w życiu Kubackiego. "Jeden zawsze ciągnie drugiego"