Kieszonkowiec okradł ją z telefonu, w którym znajdowały się nie tylko ważne zdjęcia, ale także pikantne fotografie.

Aktorka zwraca uwagę na ważność ochrony prywatności i ostrzega przed konsekwencjami braku ostrożności. Jedno z tajemniczych zdjęć już trafiło do internetu, co tylko pogłębia całą sytuację.

To jednak nie koniec nieszczęść, jakie dotknęły Annę Muchę. Oprócz utraty pikantnych zdjęć, aktorka straciła również cenne wspomnienia w postaci fotografii swoich dzieci.

Wszystko to przez brak regularnego tworzenia kopii zapasowych i przechowywania ich w bezpiecznym miejscu.

W swoim apelu na Instagramie Mucha nawołuje do większej ostrożności i dbania o bezpieczeństwo danych osobowych. Przyznaje również, że czasami otrzymuje od nieznajomych fotografie z dawnych publikacji, co tylko zwiększa jej niepokój. Aktorka podkreśla, że prywatność jest wartością, którą należy szanować i chronić.

Popularne wiadomości teraz

Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Pożegnanie pełne emocji. Kowalczyk wypowiada słowa, które zostaną zapamiętane na zawsze. "Nie zawiodę go"

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Leżą teraz gdzieś na wysypisku elektrośmieci w Bangkoku - podsuwa jedną z nich Anna Mucha. - Także jeśli ktoś się wybiera do Tajlandii, to podróż może się zwrócić - dodaje żartobliwie. - Czasem tylko ktoś mi podeśle jakieś fotki z dawnych publikacji…takie jak ta - napisała po chwili Anna Mucha i opublikowała zdjęcie.

Kradzież telefonu i wyciek zdjęć to dla Anny Muchy nie tylko traumatyczne doświadczenie, ale również przypomnienie o konieczności zachowania ostrożności w świecie cyfrowym. Aktorka pragnie zwrócić uwagę na ten problem i uświadomić ludziom, jak istotne jest dbanie o swoje dane osobowe i chronienie prywatności.

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel dumny z córki, która zrobi wrażenie na swojej komunii. Jak wyglądała próba w kościele

Może zainteresuje Cię to: Rafał Brzozowski potwierdza plotki o romansie. Kto jest jego nową partnerką

Przypominamy o: Poruszające słowa ojca Kamilka, który walczy o drugiego syna. "Fabianek płacze, gdy wychodzę"