W przeszłości jego miłością była modelka Anna Tarnowska. Po głośnym rozstaniu gwiazdor telewizji przez długi czas był singlem. Teraz jednak wygląda na to, że jego serce zostało ponownie zdobyte.

Paparazzi przyłapali go ostatnio na romantycznej randce z Miss Polski 2019, Karoliną Bielawską. Czy to ona może być tą, która zdobyła jego serce?

Rafał Brzozowski ma na swoim koncie wiele nieudanych związków i zawodowych wpadek. Przez 8 lat był w związku z Anną Tarnowską, wice Miss Świata Studentek. Tuż przed występem piosenkarki na Eurowizji w Rotterdamie, para postanowiła się rozstać.

Gwiazda nie chciała publicznie mówić o rozstaniu i do dziś nie wiadomo, co było przyczyną zakończenia ich związku. Niestety, nie było to jedyne niepowodzenie w życiu Rafała Brzozowskiego.

Jego marzenie o udziale w Eurowizji 2021 zakończyło się upokarzającą porażką, gdy nie udało mu się nawet dostać do finału.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

W ostatnich miesiącach wygląda na to, że Rafał Brzozowski przeżył przełom w swoim życiu miłosnym. Wokalista zdradził w wywiadzie pod koniec lutego, że w jego życiu pojawiła się nowa kobieta.

Z uśmiechem mówił o tym, że ich miłość jest na "bardzo dobrym etapie". Z czasem prezenter telewizyjny stawał się coraz bardziej otwarty na temat swojego życia miłosnego. W połowie marca wyznał, że jego rodzina nie naciskała na niego, aby się ożenił lub miał dzieci. Według niego i jego rodziny, wszystko wydarzyłoby się w odpowiednim czasie.

Do tej pory Rafałowi Brzozowskiemu udawało się ukrywać przed mediami tożsamość swojej nowej dziewczyny. W końcu jednak ten moment musiał nadejść. Paparazzi przyłapali muzyka na romantycznej randce na lunchu z Karoliną Bielawską.

Miss Polski 2019 i gwiazda telewizji wybrali się do jednej ze stołecznych restauracji. Korzystając z fantastycznej pogody, para wybrała stolik na zewnątrz i podczas posiłku cieszyła się słońcem i zielenią.

Niestety, zdjęcia sugerują, że randka nie była do końca udana. Zarówno Rafał Brzozowski, jak i Karolina Bielawska przez cały czas mieli wyraźnie skwaszone miny.

Czyżby posiłek nie przypadł im do gustu? A może towarzystwo nie spełniło ich oczekiwań? Nie wiemy, ale mowa ciała piosenkarza i modelki nie wróży nic dobrego.

Pisaliśmy również o: Skandal w domu Wałęsów. Tajemnice i intrygi za zamkniętymi drzwiami

Może zainteresuje Cię to: Odszedł gwiazdor "Klanu". Spływają kondolencje z całej Polski

Przypominamy o:8-letni Kamilek już nie żyje, a jego matka spodziewa się kolejnego dziecka. Co z przyszłością rodziny