Niedawno rozstała się z Konradem Wojterkowskim, co oboje ogłosili w mediach społecznościowych.

"Od początku mieliśmy świadomość, że posklejanie naszych trudnych osobowości na "do końca" życia będzie graniczyło z cudem. Moja skomplikowana sytuacja finansowa z bagażem braku gotówki czasem nawet "na bilet tramwajowy" na pewno nie pomogła" - poinformował zubożały milioner Moniki na Instagramie. 

Do tego dochodzą dzieci, które dorosły i chcą rozpocząć samodzielne życie z dala od domu rodziców.

"Niewątpliwie czeka mnie syndrom opuszczonego gniazda. Syn za chwilę wyjeżdża do pracy w USA, potem się wyprowadza. Córcia zdaje na uczelnie w Wielkiej Brytanii i nawet gdyby chciała zrobić sobie rok przerwy, to moment, w którym wejdę do pustego domu, nadchodzi nieubłaganie" - zaczęła swój wpis. 

Do tego dochodzą dzieci, które dorosły i chcą rozpocząć samodzielne życie z dala od domu rodziców.

Popularne wiadomości teraz

Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

"Z tego domu wyjdzie za chwilę złamany, stłamszony, przerażony młody człowiek…" - przewiduje Monika.

cieszy się, że jej dzieci wychowywały się w komfortowym środowisku psychologicznym, które miało pozytywny wpływ na ich rozwój jako jednostek.

"Czy potrafiłam wyposażyć ich w życiową siłę, w stabilne poczucie własnej wartości? Ich dom nie był przecież stabilny. Przeprowadzki, rozwód, potem kolejne rozstanie ich mamy… Nie wiem. Nie jest mi wesoło. Myślę, że bycie rodzicem, to straszliwa odpowiedzialność, to dożywotnie, trudne i niebezpieczne zajęcie, do którego nikt nas nie przygotowuje. 22 lata temu wpadłam w nie z entuzjazmem i poczuciem, że dam radę. Teraz patrzę na ten etap swojego życia z większym dystansem i wiem, że popełniłam wiele błędów. Chciałabym o tym powiedzieć moim dzieciom, przygotować je na ich własne rodzicielstwo, ale nie jestem pewna, czy zechcą mnie wysłuchać i nie wiem, czy będę umiała znaleźć właściwe słowa" - zakończyła Monika. 

Pisaliśmy również o: Antoni K. oskarżony o zaległości alimentacyjne na kilkadziesiąt tysięcy złotych! Co mówi na swoją obronę

Może zainteresuje Cię to: Niepokojące wieści dla fanów "M jak miłość". Marcin Mroczek odchodzi z serialu. Co stanie się z Katarzyną Cichopek

Przypominamy o: Niespodziewane wieści o Kamilu Stochu i Ewie Bilan-Stoch. Prawda o małżeństwie pary wyszła na jaw