Fani śledzą losy rodziny Zduńskich od samego początku serialu. Jednak w najbliższym odcinku widzowie będą zszokowani, gdy postać Marcina Mroczka, Piotrka Zduńskiego, opuści serial w tragicznych okolicznościach.

W najbliższym odcinku "M jak miłość", Zduński nie wróci do domu po wyjściu na spacer i dostanie zawału. Kinga Zduńska, jego żona, uratuje go, wzywając karetkę.

Sytuacja będzie napięta, a podczas jazdy do szpitala dojdzie nawet do zatrzymania akcji serca.

Rodzina i przyjaciele będą się obawiać najgorszego, a widzowie pozostaną zaciekawieni, czy tak właśnie Marcin Mroczek opuści serial.

Popularne wiadomości teraz

Nowe fakty dotyczące relacji Cichopek i Hakiela będą dla wszystkich prawdziwym objawieniem

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

Jednak w przyszłych odcinkach Marcin Mroczek nadal będzie obecny w serialu. Wiadomość ta powinna przynieść ulgę fanom, którzy tak długo śledzili historię rodziny Zduńskich.

Tymczasem Katarzyna Cichopek, która wciela się w rolę żony Piotrka, nie będzie musiała się martwić o utratę roli, ponieważ ma kilka innych projektów, w tym prowadzenie "Pytania na śniadanie".

Podsumowując, odejście Marcina Mroczka z "M jak miłość" będzie dla fanów momentem łamiącym serce, ale dobrze wiedzieć, że będzie on jeszcze obecny w przyszłych odcinkach.

Historia rodziny Zduńskich nadal będzie urzekać widzów, a my będziemy musieli poczekać i zobaczyć, jakie nowe niespodzianki mają w zanadrzu scenarzyści serialu.

Pisaliśmy również o: Antoni K. oskarżony o zaległości alimentacyjne na kilkadziesiąt tysięcy złotych! Co mówi na swoją obronę

Może zainteresuje Cię to: Maciej Dowbor kontra Joanna Koroniewska. O co tak naprawdę toczy się ich spór? Sekrety show-biznesu wychodzą na jaw

Przypominamy o: Basia Kurdej-Szatan pokazuje swoje luksusowe "kąciki" w domu. Сo jest jej ulubionym miejscem