Para ma za sobą wiele wspólnych lat i dwie wspaniałe córki: Janinę i Helenkę.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska to bardzo niezwykłe osobowości, ich życie jest jak spektakl teatralny. W ostatnim poście dowiedzieliśmy się, że w ich domu toczą się prawdziwe batalie.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska chyba pokłócili się o dzieci. Aktorka zauważyła, że w pokoju córki panuje prawdziwy bałagan, więc jako odpowiedzialna matka postanowiła opowiedzieć, co się stało.

Jednak jej córka była bardziej podekscytowana niż ona. Jak to wszystko się skończyło możecie zobaczyć na filmiku.

Popularne wiadomości teraz

"Przestałam dawać pieniądze mojej matce i siostrze i natychmiast przestałam być mile widzianym gościem w ich domu"

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Każdego dnia widziałem moją żonę siedzącą na kanapie z włączonym telefonem: jestem tym zmęczony, muszę coś zmienić"

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

Fani byli zachwyceni występem i od razu zareagowali.

Ha, dlatego zamawiałam dwóch synów, nie znoszę konkurencji. U nas córeczka tatusia a synek mamusi …synek umiejętnie „zarządza emocjami„ mamusi ! Potrafi trafić perfekcyjnie. Moja córka zależnie od potrzeb jest elastyczna. Jak tatuś czegoś nie zrobi po jej myśli biegnie do mnie albo odwrotnie, choć wie , że to mama ma władzę wykonawczą w domu.

Pisaliśmy również o: Marcin Miller odwołuje swoje słowa o chorobie i żartuje z internautów. Сo na to jego fani

Może zainteresuje Cię to: Co było powodem takiego zachowania ojczyma 8-letniego Kamila? Sąsiad mówi, jakie były powody tego zachowania

Przypominamy o: Marcin Hakiel i Paulina Smaszcz już wkrótce zatańczą w Tańcu z Gwiazdami! Czy to będzie najgorętsza edycja w historii programu