Wokalista disco polo pozwalał sobie na rzeczy niedopuszczalne. Na początku wmawiał wszystkim, że jest chory na raka, ale później okazało się, że wszystkie zdjęcia z jego szpitalnego łóżka na oddziale onkologii były fałszywe. Wokalista tylko żartował.

„Żenada roku” – grzmią.

Początkowo piosenkarz mówił, że jest chory, ale później okazało się, że nie. Jego fani, którzy naprawdę mają raka, mają pytanie: dlaczego?

Jego słowa, że tak naprawdę nie jest chory, wywołały poruszenie w sieci.

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Dawidzie, zgodnie z Twoją prośbą, tak, jak chciałeś (koledze nie odmówię, chociaż wiedziałem, jak dzbany to skomentują), jeszcze raz serdeczne dzięki za miłe spotkanie i jak najbardziej, będziemy Cię wspierać na Twojej nowej drodze ku lepszej Polsce – napisał, nazywając komentujący internautów dzbanami.

Marcin Miller zdaje się nie rozumieć, jak wiele smutku przyniosła ludzkości ta choroba i ile istnień zabrała. Internauci błagają o karę boską dla niego.

Kasa we łbie namieszała. Idź się przejdź na oddział, np. dziecięcy onkologiczny i tam pośmieszkuj… Osoba publiczna nie powinna obrażać ludzi. Brak kultury i pokory. Nie spodziewałam się! Żenada roku. Jutro mam kolejny wlew, możemy się zamienić, wtedy twoje zdjęcie nabierze sensu.

Pisaliśmy również o: Najbardziej płodna kobieta świata. Jak żyje samotna matka z 44 dziećmi

Może zainteresuje Cię to: Co było powodem takiego zachowania ojczyma 8-letniego Kamila? Sąsiad mówi, jakie były powody tego zachowania

Przypominamy o: Marcin Hakiel i Paulina Smaszcz już wkrótce zatańczą w Tańcu z Gwiazdami! Czy to będzie najgorętsza edycja w historii programu