Ugandyjka Mariam Nabatanzi urodziła 44 dzieci przez jednego mężczyznę.

Czasami kobieta rodziła kilkoro dzieci jednocześnie - trzy razy czworaczki, cztery razy trojaczki i sześć razy bliźniaki. The Mirror donosi.

"Całe życie spędziłam na opiece nad dziećmi i pracy, próbując zarobić trochę pieniędzy" - mówi kobieta.

Popularne wiadomości teraz

"Nie mogę jeść tylko 2 razy dziennie tylko dlatego, że ty tak chcesz": krzyknęła moja synowa, gdy usłyszała naszą podstawową rodzinną zasadę

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

Podejmowała wszelkiego rodzaju prace: jako fryzjerka, robiła dekoracje na imprezy, zbierała i sprzedawała złom, warzyła dżin i sprzedawała leki fitoterapeutyczne.

Kobieta chce kształcić swoje dzieci, ale w tej chwili nie ma takiej możliwości. Jej mąż odszedł, więc dzieci rzucają szkołę, aby zrobić coś, co pomoże ich matce.

Dwanaście dzieci śpi na metalowych łóżkach piętrowych z cienkimi materacami w jednym małym pokoju o brudnych ścianach.

W innych pokojach dzieci dzielą materace, a pozostałe śpią na brudnej podłodze.

Nawiasem mówiąc, w Afryce nie jest rzadkością posiadanie wielodzietnej rodziny. W Ugandzie kobiety rodzą średnio 5,6 dzieci.

Według Banku Światowego jest to najwyższy wskaźnik na kontynencie, ale rodzina Nabatanzi jest uważana przez sąsiadów za ogromną.

Pisaliśmy również o: Izabela Janachowska nową prowadzącą "Nasz nowy dom"? Gwiazda potwierdza: "To dla mnie wielki zaszczyt"

Może zainteresuje Cię to: Matka 8-letniego Kamila z Częstochowy walczy o sprawiedliwość. Jej apel do sądu poruszył serca wielu ludzi

Przypominamy o: Marcin Hakiel i Paulina Smaszcz już wkrótce zatańczą w Tańcu z Gwiazdami! Czy to będzie najgorętsza edycja w historii programu