Wiadomo też, że Magdalena B., matka zmarłego chłopca, który był torturowany przez ojczyma, napisała list do sądu. Pisała w nim, że chciała spotkać się ze swoją 5 dzieci i pożegnać Kamila.

Kamil z Częstochowy przez miesiąc był przetrzymywany w ośrodku Zdrowia Dziecka, ale nie udało się go uratować.

"Tłumaczyła, że tęskni za nimi i chciałaby je zobaczyć. (...) Kobieta liczyła na przychylność sądu, bo dwukrotnie sąd częstochowski przyznał jej prawa do dzieci, mimo że o ich utratę wnioskował pracownik socjalny nadzorujący rodzinę" – podaje gazeta.

Wyrok sądu był jednoznaczny. Po ujawnieniu szczegółów stało się jasne, że kaci nie wyjdą z prostymi karami. Proces był brutalny i biorąc pod uwagę okoliczności, decyzja była słuszna.

Sąd wydał postanowienie, w którym na czas trwania postępowania zakazał Magdalenie B. wszelkich kontaktów z dziećmi – przekazał Dominik Bogacz, rzecznik Sądu Okręgowego w Częstochowie.

Popularne wiadomości teraz

„Moja matka zamierzała poślubić swojego młodego kolegę. Zabroniłam jej tego i ukryłam jej paszport: dlaczego miałaby to zrobić”

„Mój narzeczony powiedział, że odwiedza swoją siostrę, a potem dowiedziałam się, że nie są nawet spokrewnieni: teraz nie wiem, co robić”

„Bogaci krewni przynoszą używane ubrania i stare zabawki zamiast normalnych prezentów. To dla nich wstyd”

„Po co mi jednopokojowe mieszkanie, skoro mam własną rodzinę i dzieci”

Pisaliśmy również o: Izabela Janachowska nową prowadzącą "Nasz nowy dom"? Gwiazda potwierdza: "To dla mnie wielki zaszczyt"

Może zainteresuje Cię to: Czy to koniec ery Dowborów w Polsacie? Fani zaniepokojeni po ostatnich doniesieniach o Macieju Dowborze

Przypominamy o: Marcin Hakiel i Paulina Smaszcz już wkrótce zatańczą w Tańcu z Gwiazdami! Czy to będzie najgorętsza edycja w historii programu