Odkąd Edward Miszczak oficjalnie objął stanowisko dyrektora programowego Polsatu, niemal wszystkie programy przeszły zmiany. Faktem jest, że prezenterzy telewizyjni, którzy przez lata pracowali na swoich stanowiskach, stracili je.

Drodzy, moja przygoda z ukochanym programem „Nasz Nowy Dom” właśnie się zakończyła. Podziękowano mi za współpracę. Dziesięć lat temu rozstała się ze mną TVP po trzydziestu latach pracy. W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki... i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich - napisała.

Po głośnym zwolnieniu jego matki, Katarzyny Dowbor, z programu Nasz nowy dom, w którym pracowała od 10 lat, wszyscy oczekują gestu solidarności ze strony syna.

Maciej Dowbor napisał przejmujący post już w pierwszej chwili, gdy dowiedział się o zwolnieniu swojej mamy.

Mamo, jesteśmy z Tobą. Wykonałaś kawał dobrej roboty. Myślę, że czas pokaże, że nie zawsze nowe i młodsze znaczy lepsze! (...) - napisał Maciej Dowbor w komentarzu na Instagramie.

Popularne wiadomości teraz

Pożegnanie pełne emocji. Kowalczyk wypowiada słowa, które zostaną zapamiętane na zawsze. "Nie zawiodę go"

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Źródło powiedziało co następuje o reakcji syna na wydarzenia w życiu bliskiej mu osoby:

Maciej jest w szoku, że jego mama została potraktowana w taki sposób. W poniedziałek rano odbył rozmowę z produkcją "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" – podał portal.

Osoba bliska rodzinie prezentera telewizyjnego powiedziała o decyzji o rezygnacji następująco:

- Z jednej strony boi się o swój los w Polsacie, ale z drugiej strony mocno zastanawia się nad tym, czy nie postąpić jak syn Piotra Gąsowskiego, by okazać wsparcie mamie. Doskonale wie, ile serca i siły wkładała w program "Nasz nowy dom" – przekazał informator Pudelka.

Pisaliśmy również o: Głośna sprawa w Polsacie. Kasia Skrzynecka wypowiada się na temat zwolnienia i przeszłości Katarzyny Dowbor

Może zainteresuje Cię to: Co dalej dla Michała Wiśniewskiego po utracie domu? Czy muzyk pozostanie na ulicy

Przypominamy o: Nie ma już z nami aktora "Złotopolskich" i "Czterech pancernych". Miejsce jego spoczynku wygląda niezwykle