Wokalista w młodości zarobił sporo pieniędzy, które niestety wydał na nieudane inwestycje.

Michał Wiśniewski również zdementował wiele informacji na temat swojego majątku. Okazuje się, że krążą plotki o tym, że sponsorzy budują nowy dom dla piosenkarki, czemu Wiśniewski płasko zaprzeczył.

Czytam, że sponsorzy budują mi dom, to nieprawda, nie ma człowieka, który robiłby coś za darmo. Ja współpracuję z wieloma firmami, zacnymi firmami, które w programie się pojawiają. Dla nich to też korzyść, to transakcja wiązana. Oni pokazują swoje produkty, chcąc stworzyć wzorcowy dom. Takich współpracy w różnych programach jest mnóstwo — powiedział Michał Wiśniewski w rozmowie z “Faktem”.

Michał Wiśniewski rzeczywiście buduje nowy duży dom, w którym zmieści się cała jego rodzina, ale robi to samodzielnie, ciężko pracując. Nie jest pewien, czy uda mu się go szybko wybudować, czas pokaże.

Tak naprawdę to ja nie wiem, czy ten dom skończę, ciężko na to pracuję, ale na ten moment nie mam pewności, czy wszystko uda się doprowadzić do końca i budowa zostanie zakończona. To będzie zależało od wielu czynników, m.in. od tego czy uda mi się zarobić. Samo nic się nie zrobi, jak sugerują niektórzy.

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Pisaliśmy również o: Tomasz Lis zamieścił bardzo poruszający wpis. "Życie jest okrutne. Zdrada czai się wszędzie"

Może zainteresuje Cię to: Reakcja Jana Pawła II na pytanie Lecha Wałęsy o wymianę żony zaskoczyła wszystkich. "Jak ty z nim wytrzymujesz"

Przypominamy o: Agnieszka Fitkau-Perepeczko poszukuje zastępstwa dla swojego męża. "Musi być nonszalancko ubrany"