Wokalista w młodości zarobił sporo pieniędzy, które niestety wydał na nieudane inwestycje.

Michał Wiśniewski również zdementował wiele informacji na temat swojego majątku. Okazuje się, że krążą plotki o tym, że sponsorzy budują nowy dom dla piosenkarki, czemu Wiśniewski płasko zaprzeczył.

Czytam, że sponsorzy budują mi dom, to nieprawda, nie ma człowieka, który robiłby coś za darmo. Ja współpracuję z wieloma firmami, zacnymi firmami, które w programie się pojawiają. Dla nich to też korzyść, to transakcja wiązana. Oni pokazują swoje produkty, chcąc stworzyć wzorcowy dom. Takich współpracy w różnych programach jest mnóstwo — powiedział Michał Wiśniewski w rozmowie z “Faktem”.

Michał Wiśniewski rzeczywiście buduje nowy duży dom, w którym zmieści się cała jego rodzina, ale robi to samodzielnie, ciężko pracując. Nie jest pewien, czy uda mu się go szybko wybudować, czas pokaże.

Tak naprawdę to ja nie wiem, czy ten dom skończę, ciężko na to pracuję, ale na ten moment nie mam pewności, czy wszystko uda się doprowadzić do końca i budowa zostanie zakończona. To będzie zależało od wielu czynników, m.in. od tego czy uda mi się zarobić. Samo nic się nie zrobi, jak sugerują niektórzy.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„Mój syn w ogóle nie był do mnie podobny, więc zmusiłem moją żonę do wykonania testu na ojcostwo: dobrze, że to zrobiliśmy”

Pisaliśmy również o: Tomasz Lis zamieścił bardzo poruszający wpis. "Życie jest okrutne. Zdrada czai się wszędzie"

Może zainteresuje Cię to: Reakcja Jana Pawła II na pytanie Lecha Wałęsy o wymianę żony zaskoczyła wszystkich. "Jak ty z nim wytrzymujesz"

Przypominamy o: Agnieszka Fitkau-Perepeczko poszukuje zastępstwa dla swojego męża. "Musi być nonszalancko ubrany"