Ogłosił to sam Edward Miszczak.

Dziękujemy Katarzynie Dowbor za ogromną wrażliwość, zaangażowanie, profesjonalizm i wkład, który wniosła w tworzenie naszego programu – powiedział.

Sama prezenterka telewizyjna napisała na swoim Instagramie o wszystkim, co się stało i uspokoiła widzów.

Drodzy, moja przygoda z ukochanym programem „Nasz Nowy Dom” właśnie się zakończyła. Podziękowano mi za współpracę. Dziesięć lat temu rozstała się ze mną TVP po trzydziestu latach pracy. W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki… i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich – napisała.

Celebrytka nie zdecydowała się na samodzielne odejście z Polsatu.

Popularne wiadomości teraz

Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Kasia Skrzynecka również została niedawno zwolniona przez Edwarda Miszczaka. Biorąc pod uwagę to, co przeszła, gwiazda nie mogła stać z boku tego, co się dzieje i napisała słowa wsparcia dla swojej koleżanki.

Kasieńko… Wiele lat temu (2005… 2006..?), gdy rozpoczęliśmy wspólne z Piotrulem Gąsowskim prowadzenie „Tańca z Gwiazdami” w TVN, zadzwoniłaś do mnie i powiedziałaś : „Skrzynka… Pewnie wiele moich Koleżanek czy Kolegów – zawodowych Prezenterów Telewizyjnych, może uważać, że Aktorzy prowadzący rozmaite show telewizyjne 'odbierają nam chleb' , nie będąc z zawodu dziennikarzami… Ale ja – doświadczony zawodowiec – patrzę na Was z radością i dzwonię, by powiedzieć Ci, że jesteście w tym świetni, macie w sobie ogromną klasę, błyskotliwość, poczucie humoru i wykonujecie swoje zadanie znakomicie. Gratuluję Wam , życzę powodzenia i całuję serdecznie!… Pewnie tego nie pamiętasz, ale ja PAMIĘTAM TO PRZEZ CAŁE MOJE ŻYCIE i wiedz, że to wspomnienie w moim sercu wielokrotnie warunkowało moje decyzje zawodowe i wiarę, że bycie etycznym i honorowym – choć dla wielu ludzi już 'nie modne’… – jest i będzie dla mnie najważniejsze. Całuję Cię serdecznie – zwróciła się do imienniczki.

Kasia Skrzynecka dodała również:

Jesteś i zawsze będziesz AUTORYTETEM dla zawodowców, a dla tysięcy Widzów – Twoich Fanów – Osobą wielkiej Sympatii i Podziwu – zakończyła przejmującą wiadomość.

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel niedawno mówił o swojej byłej żonie. Katarzyna Cichopek traci cierpliwość

Może zainteresuje Cię to: Co dalej dla Michała Wiśniewskiego po utracie domu? Czy muzyk pozostanie na ulicy

Przypominamy o: Nie ma już z nami aktora "Złotopolskich" i "Czterech pancernych". Miejsce jego spoczynku wygląda niezwykle