Przez 17 lat udało im się stworzyć silną rodzinę. Nikt nie przypuszczał, że ich małżeństwo będzie wyczerpujące.

Obecnie para rzadko udziela wywiadów na temat lat, które przeżyli razem, czy przyczyn rozwodu, bo na przykład każde z nich zajmuje się swoim życiem.

Od czasu do czasu wspólni znajomi dzielą się jakimiś szczegółami ze wspólnego życia.

Jeśli Kasia mówi o Marcinie to tylko dobrze. Na temat bardzo przykrych rzeczy z małżeństwa milczy. Nie chce ranić tym dzieci – zdradza wspólny znajomy byłych małżonków.

Znajomi tancerza nie spodziewali się, że Marcin podda się emocjom i pozwoli sobie na publiczne spuszczenie gardy.

Popularne wiadomości teraz

Para nowożeńców patrzyła na siebie wzruszająco, stojąc w urzędzie stanu cywilnego. Kilka łez spłynęło po policzkach panny młodej, ale nie ze szczęścia

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Marcin już po raz drugi udziela wywiadu, który wywołuje napięcia w rodzinie, w szkole, w środowisku rówieśników dzieci. Jego znajomi są tym szczerze zdziwieni… - twierdzi informator.

Pisaliśmy również o: Tomasz Lis zamieścił bardzo poruszający wpis. "Życie jest okrutne. Zdrada czai się wszędzie"

Może zainteresuje Cię to: Reakcja Jana Pawła II na pytanie Lecha Wałęsy o wymianę żony zaskoczyła wszystkich. "Jak ty z nim wytrzymujesz"

Przypominamy o: Agnieszka Fitkau-Perepeczko poszukuje zastępstwa dla swojego męża. "Musi być nonszalancko ubrany"