Teraz jednak coś się zmieniło.

Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem kupili w 2020 roku piękny dom, który stał się dla nich prawdziwą oazą.

Jest to dwukondygnacyjny dom o powierzchni 170 metrów kwadratowych.

Jest to dwukondygnacyjny dom o powierzchni 170 metrów kwadratowych. Aktorka jest bardzo szczęśliwa, że wreszcie znaleźli to miejsce dla swojego rodzinnego szczęścia.

Popularne wiadomości teraz

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Kocham naszą kuchnię. Mówi się, że kuchnia jest sercem domu. To szczera prawda! I jaka piękna i smaczna! 🙂 a u nas dosłownie sercem- bo podczas remontu mieszkania, kuchnia była pierwsza. i od stycznia, odkąd mieszkamy, to jedno z naszych ulubionych tu miejsc – napisała na Instagramie.

Teraz wszystko wygląda bardzo elegancko i każdy, kto ich odwiedzi, poczuje się jak w bajce.

Pisaliśmy również o: Marcin Miller odwołuje swoje słowa o chorobie i żartuje z internautów. Сo na to jego fani

Może zainteresuje Cię to: Co było powodem takiego zachowania ojczyma 8-letniego Kamila? Sąsiad mówi, jakie były powody tego zachowania

Przypominamy o: Marcin Hakiel i Paulina Smaszcz już wkrótce zatańczą w Tańcu z Gwiazdami! Czy to będzie najgorętsza edycja w historii programu