Jednak dla wielu fanów polskiej aktorki zaskakującym faktem jest to, że ma już 25-letnią córkę. Julia Scorupco niedawno przypomniała o sobie na mediach społecznościowych, publikując zdjęcie z znaną mamą. Fani byli zachwyceni podobieństwem między nimi.

Izabella Scorupco - kariera aktorska i międzynarodowa sława!

Izabella Scorupco to jedna z największych gwiazd polskiego kina i nie tylko. Jej kariera rozpoczęła się od roli Heleny Kurcewiczówny w "Ogniem i mieczem", ale to rola Bond girl w filmie "GoldenEye" przyniosła jej międzynarodową sławę. W ciągu swojej kariery Scorupco występowała także w innych filmach, takich jak "Vertical Limit", "Reign of Fire" czy "Exorcist: The Beginning".

Oprócz aktorstwa Scorupco zrobiła także karierę w modelingu, a jej zdjęcia ukazywały się w największych światowych magazynach mody.

Izabella Scorupco - prywatne życie i życie w Los Angeles!

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Izabella Scorupco osiedliła się na stałe w słonecznym Los Angeles. Tam, wraz z trzecim mężem, Jeffreyem Raymondem, i dwójką dzieci - 25-letnią córką Julią i 6-letnim synem, mieszka w wymarzonym domu.

Aktorka od lat aktywnie działa również na rzecz ochrony środowiska, a jej dom w Los Angeles jest w pełni zasilany energią słoneczną. Scorupco chętnie dzieli się swoim życiem na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia z rodziną oraz z podróży.

Izabella Scorupco, znana polska aktorka i jej dorosła córka Julia od lat nie ukrywają swojego bliskiego i kochającego się relacji. Artystka nigdy nie bała się pokazać córki światu i często udzielała wywiadów, opowiadając o macierzyństwie i dumie z dorastającej córki. Jednak to właśnie w erze mediów społecznościowych stały się jeszcze bardziej otwarte, dzieląc się swoim życiem na Instagramie.

Niedawno Julia postanowiła podzielić się z fanami uroczym zdjęciem, na którym pojawiła się razem z piękną i sławną mamą. Publikacja natychmiast wzbudziła spore zainteresowanie i zaskoczenie, gdyż wielu internautów nie mogło uwierzyć, że Izabella ma już dorosłą córkę. Duża część publiki zauważyła również, że Julia odziedziczyła po matce nie tylko urodę, ale także młodzieńczy styl i naturalne piękno.

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel dumny z córki, która zrobi wrażenie na swojej komunii. Jak wyglądała próba w kościele

Może zainteresuje Cię to: Anna Mucha pozbawiona telefonu! Skandaliczne zdjęcia w rękach złodzieja. Pierwsze już opublikowane

Przypominamy o: Maciej Stuhr zmartwił widownię wyznając, że jego ojciec przebywa na OIOM-ie. Reakcja fanów aktora jest pełna współczucia i wsparcia