Jej następcą został najstarszy syn Karol II II. Ceremonia koronacji odbyła się 6 maja 2023 r. w obecności 2000 gości.

Elżbieta II jest ważną postacią w historii świata. Została królową w wieku 25 lat, a era jej panowania była naznaczona najważniejszymi wydarzeniami XX i początku XXI wieku. Wiadomo, że królowa pozostawiła tajną wiadomość, która może zostać ujawniona dopiero w 2085 roku. O szczegółach poinformowała publikacja Ifl Science.

Za 62 lata ludzie przyszłości otworzą tajny list przechowywany w Sydney. Treść listu nie jest znana nikomu. Wiadomo jedynie, że wiadomość jest zaadresowana do burmistrza Sydney i zawiera wskazówkę, że nie można jej otworzyć przed 2085 rokiem.

List Elżbiety II jest przechowywany w bezpiecznym miejscu. Media donoszą, że nawet członkowie rodziny i najbliższa świta nie wiedzą, czego dotyczy wiadomość.

Instrukcje dotyczące listu mówią: "W wybranym przez Ciebie dniu w roku 2085 otwórz tę kopertę i przekaż moją wiadomość mieszkańcom Sydney".

Popularne wiadomości teraz

Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

List został napisany przez Elżbietę II w 1986 roku, co oznacza, że królowa chciała, aby został otwarty sto lat później. Dokument jest obecnie przechowywany w zamkniętej kapsule czasu. Znane jest nawet miejsce przechowywania - budynek Królowej Wiktorii w Sydney.

Ludzie przyszłości z pewnością będą zainteresowani tajną wiadomością od królowej z przeszłości.

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel dumny z córki, która zrobi wrażenie na swojej komunii. Jak wyglądała próba w kościele

Może zainteresuje Cię to: Anna Mucha pozbawiona telefonu! Skandaliczne zdjęcia w rękach złodzieja. Pierwsze już opublikowane

Przypominamy o: Maciej Stuhr zmartwił widownię wyznając, że jego ojciec przebywa na OIOM-ie. Reakcja fanów aktora jest pełna współczucia i wsparcia