Marcin Hakiel i Kasia Cichopek od roku są po rozwodzie. Nadal jednak utrzymują ze sobą kontakt i wspólnie opiekują się dziećmi.

Adam i Helena to ich pociechy, które obecnie przez tydzień mieszkają z mamą i tatą.

Wiadomo już, że para przygotowuje się do zapisania córki do Pierwszej Komunii Świętej osobno.

Niedługo córka będzie miała komunię, to wiadomo, że będziemy w kościele razem, ale przyjęcia robimy już osobno.

Wiadomo, że przyjęcie odbędzie się u mamy dziewczynki, a następnie świętowanie będzie kontynuowane w towarzystwie krewnych na terenie ojca.

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Już w tę niedzielę Kasia organizuje komunię Helenki. Przyjęcie odbędzie się w domu i zostanie zorganizowane rodzinnymi siłami. Kasia robi sałatki, mama piecze ciasta. Będzie skromnie i bez przepychu. Wychodzą z założenia, że ważniejszy jest wymiar duchowy niż materialny. Marcin Hakiel po obiedzie u mamy zabierze córkę na spotkanie z jego rodzicami – powiedziała Plotkowi osoba z otoczenia Cichopek.

Pisaliśmy również o: Michał Wiśniewski przywitał na świecie szóste dziecko. Muzyk ujawnił imię nowego członka rodziny. Fani zareagowali. "To nie damskie imię"

Może zainteresuje Cię to: Anna Mucha pozbawiona telefonu! Skandaliczne zdjęcia w rękach złodzieja. Pierwsze już opublikowane

Przypominamy o: Maciej Stuhr zmartwił widownię wyznając, że jego ojciec przebywa na OIOM-ie. Reakcja fanów aktora jest pełna współczucia i wsparcia