Marcin Hakiel i Kasia Cichopek od roku są po rozwodzie. Nadal jednak utrzymują ze sobą kontakt i wspólnie opiekują się dziećmi.

Adam i Helena to ich pociechy, które obecnie przez tydzień mieszkają z mamą i tatą.

Wiadomo już, że para przygotowuje się do zapisania córki do Pierwszej Komunii Świętej osobno.

Niedługo córka będzie miała komunię, to wiadomo, że będziemy w kościele razem, ale przyjęcia robimy już osobno.

Wiadomo, że przyjęcie odbędzie się u mamy dziewczynki, a następnie świętowanie będzie kontynuowane w towarzystwie krewnych na terenie ojca.

Popularne wiadomości teraz

Para nowożeńców patrzyła na siebie wzruszająco, stojąc w urzędzie stanu cywilnego. Kilka łez spłynęło po policzkach panny młodej, ale nie ze szczęścia

„Mojemu mężowi nie spodobał się mój pomysł zmiany i patrzy na młode dziewczyny: gdzie jest sprawiedliwość”

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Już w tę niedzielę Kasia organizuje komunię Helenki. Przyjęcie odbędzie się w domu i zostanie zorganizowane rodzinnymi siłami. Kasia robi sałatki, mama piecze ciasta. Będzie skromnie i bez przepychu. Wychodzą z założenia, że ważniejszy jest wymiar duchowy niż materialny. Marcin Hakiel po obiedzie u mamy zabierze córkę na spotkanie z jego rodzicami – powiedziała Plotkowi osoba z otoczenia Cichopek.

Pisaliśmy również o: Michał Wiśniewski przywitał na świecie szóste dziecko. Muzyk ujawnił imię nowego członka rodziny. Fani zareagowali. "To nie damskie imię"

Może zainteresuje Cię to: Anna Mucha pozbawiona telefonu! Skandaliczne zdjęcia w rękach złodzieja. Pierwsze już opublikowane

Przypominamy o: Maciej Stuhr zmartwił widownię wyznając, że jego ojciec przebywa na OIOM-ie. Reakcja fanów aktora jest pełna współczucia i wsparcia