Ostatnie pożegnanie odbędzie się na Cmentarzu Oliwskim w Gdańsku, miejscu, które skrywa tajemnicę - prawdopodobnie pochowano tam także malutkie dziecko z rodziny Tekielich.

Wstrząsająca informacja o śmierci Kacpra Tekieliego dotarła do opinii publicznej. Alpinista, który próbował zdobyć wszystkie czterotysięczniki w Alpach, stracił życie wskutek lawiny.

Pogrzeb Kacperka odbędzie się 30.05.2023 o 14.30 w Gdańsku na Cmentarzu Oliwskim. Bardzo proszę, by zamiast kwiatów, wieńców itd wspomóc schronisko dla zwierząt - pisała Justyna Kowalczyk w mediach społecznościowych.

Jego ciało zostało odnalezione 18 maja, co potwierdziła Justyna Kowalczyk, żona znanego sportowca.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 30 maja, a Kacper Tekieli spocznie na Cmentarzu Oliwskim w Gdańsku, miejscu związanych z jego narodzinami. Justyna Kowalczyk zaapelowała o wsparcie schroniska dla zwierząt zamiast tradycyjnych kwiatów i wieńców.

Popularne wiadomości teraz

Rodzicielska troska. Katarzyna Cichopek dzieli się trudnościami związanymi z synem. "To nawet nie jest żart"

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Odszedł uwielbiany uczestnik "Sanatorium miłości". "Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość"

Córka Waldemara Goszcza na podium mody i w roli mamy. Jak teraz wygląda życie Wiktorii Goszcz

Bardzo również proszę o uszanowanie prywatności Hugotka, najbliższej rodziny i zrozumienie naszego bólu i straty. Pożegnanie będzie miało charakter świecki - dodała.

Pogrzeb alpinisty będzie miał charakter świecki, zgodnie z życzeniem rodziny. Jednak na terenie cmentarza, w wyjątkowej alei otoczonej drzewami, znajduje się niezwykła tajemnica.

W latach 60-tych XX wieku tam właśnie pochowano malutkie dziecko z rodziny Tekielich. To szczególne miejsce stanie się spoczynkiem Kacpra Tekieliego.

W tym trudnym czasie Justyna Kowalczyk prosi o uszanowanie prywatności swojej rodziny i wyraża wdzięczność za zrozumienie ich bólu i straty. Ostatnie pożegnanie alpinisty będzie pełne wspomnień i uczczenia jego życia, jednocześnie odkrywając tajemnicę skrytą w grobie na Cmentarzu Oliwskim.

Pisaliśmy również o: Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Może zainteresuje Cię to: Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Przypominamy o: Kinga Rusin odkrywa sekret wiecznej młodości swojej 80-letniej mamy. "Chciałabym wynagrodzić jej"