Choć przez wiele lat skrywała swoje pragnienie zostania dziadkiem, teraz nie potrafi ukryć radości z nadchodzącego powiększenia rodziny. W wielu wywiadach podkreślała, jak świetnie czuje się w tej kolejnej roli, jaką życie przed nią postawiło.

Marzenia o wnukach towarzyszyły Magdzie Gessler od dawna, jednak zawsze kierowała się troską o swoje dzieci, nie chcąc narażać ich na presję czy oczekiwania otoczenia. Dlatego przez wiele lat nie mówiła o swoich pragnieniach, pozwalając swoim dzieciom decydować o powiększeniu własnych rodzin w sposób naturalny i komfortowy.

"Zawsze o tym marzyłam, ale po cichu. Nigdy o tym nie mówiłam, żeby dzieci się nie stresowały. Syn będzie niedługo tatą, a Lara ma już dwoje dzieci, czyli ja już niedługo będę miała troje wnucząt" - wyznała restauratorka w "Dzień Dobry TVN".

Niedawno media obiegła wieść o kolejnym zbliżającym się przyjściu na świat wnuczka lub wnuczki Magdy Gessler. To syn restauratorki, Tadeusz Mueller, i jego żona Małgorzata spodziewają się dziecka. Gessler, pełna wzruszenia, podzieliła się swoją radością z otoczeniem, nie potrafiąc ukryć swojego szczęścia.

Jednak Lara Gessler, córka Magdy, zdradziła, że nie wszystko jest idealne w roli babci, którą pełni jej mama. Lara często jest pytana o to, jak Magda radzi sobie w tej nowej roli, i przyznaje, że jest ona "szalona" na swój niepowtarzalny sposób.

Popularne wiadomości teraz

"Moja córka robi wszystko, aby rozbić moją rodzinę, prawdopodobnie z powodu zazdrości: myśli, że powinnam być przy niej i to wszystko"

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Każdego dnia widziałem moją żonę siedzącą na kanapie z włączonym telefonem: jestem tym zmęczony, muszę coś zmienić"

"Nowa żona mojego byłego męża oskarża mnie o to, że on nie płaci alimentów: jest po prostu bezwstydny"

"To jest najczęściej zadawane mi pytanie w ostatnich kilku miesiącach. Bardzo fajną, szaloną, bardzo dobrą. To jest absolutny full color. Więc ona lubi być babcią" - wyznała Lara Gessler w rozmowie z "Faktem".

Lara podkreśla, że jej mama jest bardzo dobrą i pełną pasji babcią, ale jej napięty grafik zawodowy sprawia, że często nie ma wystarczająco dużo czasu na spotkania z wnukami. To sprawia, że nie mogą się widywać tak często, jakby tego chciały. Jednak kiedy w końcu mają okazję się spotkać, Magda jest zafascynowana swoimi wnukami i oddana im całym sercem.

Magda Gessler to babcia, która mimo pełnego grafiku i obowiązków zawodowych wciąż potrafi znaleźć czas i miłość dla swoich wnuków. Choć może nie być zawsze dostępna na życzenie, jej zaangażowanie i pasja w roli babci są niezaprzeczalne. Jej wnukowie są dla niej niezwykle ważni i jej miłość do nich jest niewyczerpalna.

"Nie widuje się z wnukami za często. To nie jest taka babcia, której można zostawić wnuki, jak idziecie na imprezę. Nie, bo jej po prostu nie ma w domu. Ale jak już się widzimy, to jest zafascynowana nimi bardzo i bardzo kocha swoje wnuki" - powiedziała nam Lara Gessler.

Magda Gessler udowadnia, że można cieszyć się rolą babci, nawet będąc aktywną zawodowo. 

Pisaliśmy również o:Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

Może zainteresuje Cię to: Tajemnice Jana Pawła II. Aktorka ujawnia kompletnie nieznane fakty z życia Papieża

Przypominamy o: Najnowsze wieści ze świata showbiznesu. Córka Muńka Staszczyka wzięła ślub z przystojnym Włochem