Na bieżąco dzieli się swoim życiem prywatnym oraz dokonaniami artystycznymi, a jej najnowsze metamorfozy i osiągnięcia w sferze wizerunku są na ustach wszystkich.

Niestety, ostatnie doniesienia dotyczące gwiazdy nie są tak optymistyczne, ponieważ artystka ogłosiła, że jest chora.

Magdalena Narożna zdobyła popularność dzięki występom w zespole Piękni i Młodzi, jednak jej życie stało się jeszcze bardziej intensywne w mediach, gdy zakończyła swoje związki z Dawidem Narożnym, byłym partnerem.

Od tamtej pory wokalistka jest obecna na każdym kroku. Pojawiła się w popularnym programie telewizyjnym "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz zagrała w serialu "Policjanci i policjantki". Ostatnio jej najnowszy utwór podbija serca użytkowników TikToka. Z całą pewnością nie brakuje zainteresowania wokół tej celebrytki.

Magdalena Narożna umiejętnie korzysta ze swojej rosnącej popularności. Postanowiła przeprowadzić spektakularną metamorfozę, którą, oczywiście, nie omieszkała opublikować na Instagramie. Zmieniła kolor włosów i rozpoczęła specjalną dietę, dzięki której zdołała schudnąć.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Papież Franciszek trafił do szpitala. Co wiadomo o jego stanie zdrowia

Bardzo dziwny i niepokojący komentarz Tomasza Lisa. O czym dziennikarz chciał powiedzieć?

Ostatnio wokalistka opublikowała kolejne zdjęcie, na którym prezentuje swoją zredukowaną sylwetkę. Niestety, Magdalena podzieliła się również informacją o walce z chorobą, która trwa od kilku dni.

Dzień dobry! Jak Wasze samopoczucie? Mnie jeszcze trzyma jakiś cholerny wirus (jelitówka) mimo tego staram się uśmiechać – napisała na Instagramie.

Mimo tych niepokojących wieści, fani nadal podziwiają wygląd Magdaleny Narożnej. W komentarzach pojawia się mnóstwo komplementów skierowanych do wokalistki, wyrażając jednocześnie życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

Z dnia na dzień coraz piękniejsza. Piękna. Madzia Co Ty zrobiłaś, że tak schudłaś? To z liceum zdjęcie? – skomentowali internauci.

W życiu gwiazd nie brakuje wzlotów i upadków, a Magdalena Narożna to doskonały przykład osoby, która stara się utrzymać uwagę swoich fanów poprzez nieustanne odświeżanie swojego wizerunku i udostępnianie fragmentów swojego prywatnego życia. Mimo trudności zdrowotnych, artystka nadal cieszy się ogromnym wsparciem i uwielbieniem swojej publiczności. Pozostaje nam tylko życzyć jej szybkiego powrotu do zdrowia i dalszych sukcesów.

Pisaliśmy również o: Andrzej Kosmala w ostrych słowach o występie syna Krzysztofa Krawczyka w Opolu. "Nie mój cyrk"

Może zainteresuje Cię to: Tajemnice Jana Pawła II. Aktorka ujawnia kompletnie nieznane fakty z życia Papieża

Przypominamy o: Najnowsze wieści ze świata showbiznesu. Córka Muńka Staszczyka wzięła ślub z przystojnym Włochem