Pomimo swojego młodego wieku, Roksana podjęła decyzję o ślubie i ujawniła kilka szczegółów ceremonii, które zapewne zaintrygują wszystkich.

Ogłoszenie zaręczyn przez Roksanę wywołało wielkie poruszenie w mediach społecznościowych.

Na swoim profilu Facebook napisała wzruszające słowa o miłości i podzieliła się zdjęciem pierścionka zaręczynowego.

Wyznała, że miłość pozwala zrozumieć wszystko i gdy odkrywa się, że chce się spędzić resztę życia z kimś, pragnie się, aby ta reszta życia rozpoczęła się jak najszybciej. Jej post wzbudził ogromne zainteresowanie i lawinę gratulacji od fanów i znajomych.

Teraz Roksana Węgiel-Mglej postanowiła uchylić rąbka tajemnicy dotyczącej swojego ślubu.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

„W wieku pięćdziesięciu lat zdecydowałam się odejść od męża, ale spotkałam się z niezrozumieniem ze strony rodziny i przyjaciół: o co tyle hałasu”

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Jednym z najważniejszych aspektów, które ujawniła, jest jej nowe nazwisko. Chociaż jest znana jako Roxie Węgiel, postanowiła dodać do niego nazwisko Kevina Mgleja. 

Wszyscy kojarzą mnie jako Roxie Węgiel. Na pewno zostanę przy swoim, ale Kevina będzie dodane. Będę miała dwa nazwiska - zdradziła piosenkarka. Czyli będzie nazywać się bardzo oryginalnie - Roksana Węgiel-Mglej.

Tym wyjątkowym posunięciem artystka chce zadowolić zarówno siebie, jak i swojego narzeczonego.

Niezwykle ważnym elementem planowania ślubu dla Roksany jest wybór sukni ślubnej.

Zdradziła, że postawi na styl "syrenki", ale na razie nie ujawniła szczegółów dotyczących wyglądu sukni. Roksana jest pewna, że sukienka spełni jej marzenia i będzie idealnie pasować do ceremonii.

Piosenkarka również zdradziła, że jej ślub będzie kościelny. Roksana, rozmawiając ze "Światem Gwiazd", podkreśliła, że jest to dla niej pewne. Kevin Mglej, mimo posiadania syna, nigdy wcześniej nie był żonaty, więc nie powinno być żadnych przeszkód w zorganizowaniu uroczystości w kościele.

Wszyscy czekają z niecierpliwością na ten niezwykle oryginalny ślub Roksany Węgiel-Mglej i Kevina Mgleja. Będzie to bez wątpienia wyjątkowe wydarzenie dla fanów i bliskich pary.

Pisaliśmy również o: Andrzej Kosmala w ostrych słowach o występie syna Krzysztofa Krawczyka w Opolu. "Nie mój cyrk"

Może zainteresuje Cię to: Magdalena Narożna przekazała smutną wiadomość. „Staram się uśmiechać”

Przypominamy o: Paulina Smaszcz ujawnia prawdę o rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim. "Ja nie mam zgody"