W wywiadzie udzielonym portalowi "WP. SportoweFakty" ojciec skoczka narciarskiego opowiedział o tym, co Kamil sądzi o zakończeniu swojej kariery. Okazało się, że zmęczenie jest jednym z kluczowych czynników tej decyzji, a padła także jasna wypowiedź na ten temat.

Wielu fanów zastanawiało się, czy jesteśmy bliscy zakończenia kariery jednego z najbardziej utalentowanych polskich skoczków.

Teraz Bronisław Stoch rozwiał część wątpliwości, udzielając wywiadu, w którym poruszył temat przyszłości Kamila. Ojciec sportowca przyznał, że Kamil nie składa deklaracji w sprawie zakończenia kariery, ponieważ medialne spekulacje na ten temat zaczynają go męczyć. Jednak Bronisław Stoch wyraził przekonanie, że syn podejmie mądrą decyzję dotyczącą swojej dalszej drogi zawodowej.

Warto zauważyć, że droga Kamila Stocha w sporcie była wyjątkowa. Jako 12-letni chłopiec skoczył na Wielkiej Krokwi i odważnie marzył o udziale w igrzyskach olimpijskich oraz zdobyciu medalu.

Rodzina Stochów zawsze uszanowała te marzenia i teraz uszanuje również decyzję Kamila o zakończeniu kariery. Ojciec sportowca podkreślił, że ich postawa w tej sprawie jest oczywista i że decyzje Kamila są autonomiczne. Mają pełne zaufanie, że syn postąpi mądrze.

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Cichopek dzieli się szczegółami ślubu z Marcinem Hakielem. "To on nalegał na ślub"

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Córka Waldemara Goszcza na podium mody i w roli mamy. Jak teraz wygląda życie Wiktorii Goszcz

Tym samym, wypowiedź Bronisława Stocha rozwiała część spekulacji i dała fanom pewność, że decyzja o zakończeniu kariery Kamila będzie odpowiednio przemyślana. Czekamy z niecierpliwością na kolejne informacje i dalszy rozwój sytuacji wokół jednego z największych polskich sportowców.

Ostatnio media często dywagują ws. końca kariery Kamila. To zaczyna go męczyć. Nasza postawa w tej sprawie jest oczywista: Kamil, jako 12-letni chłopak skoczył na Wielkiej Krokwi, miał śmiałość marzyć o starcie na igrzyskach, miał odwagę marzyć o medalach olimpijskich. Uszanowaliśmy to, więc uszanujemy też indywidualne postanowienie Kamila o zakończeniu kariery. Jego decyzje są autonomiczne i nic nam do tego. Jesteśmy pewni, że postąpi mądrze. - stwierdził Bronisław Stoch.

Pisaliśmy również o: Andrzej Kosmala w ostrych słowach o występie syna Krzysztofa Krawczyka w Opolu. "Nie mój cyrk"

Może zainteresuje Cię to: Magdalena Narożna przekazała smutną wiadomość. „Staram się uśmiechać”

Przypominamy o: Paulina Smaszcz ujawnia prawdę o rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim. "Ja nie mam zgody"