Choć polityczne poglądy Seweryna są powszechnie znane, jego burzliwe życie prywatne rzadko jest omawiane publicznie. Szczególnie zadziwiająca jest liczba żon i dzieci, które ma na swoim koncie.

Jedną z ważnych postaci w życiu Andrzeja Seweryna była Krystyna Janda, z którą aktor był małżeństwie.

Ich związek zakończył się przed wprowadzeniem stanu wojennego w Polsce, a Seweryn przyznał, że bycie z silną osobowością taką jak Janda może być czasem trudne.

Z tego małżeństwa pochodzi córka Maria Seweryn, która podążyła śladami rodziców i również związała się z aktorstwem.

Moje życie osobiste dostało wtedy pięścią w twarz. Gdy stykają się ze sobą dwie silne osobowości, chwilami może to być twórcze, a chwilami destrukcyjne. Granie najtrudniejszej roli w teatrze jest łatwiejsze niż bycie z kobietą - wyznał do latach Andrzej Seweryn.

Popularne wiadomości teraz

Rozwód a alimenty syna. Jakie obowiązki finansowe czekają na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Michał Wiśniewski zasmucony. Przekazał smutne wiadomości o nagłym odejściu. "Bardzo młodo odszedł"

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Bogusława Blajfer-Weintraub była pierwszą żoną Seweryna. Była ona aktywną działaczką opozycji antykomunistycznej w czasach PRL.

Następne dwie żony aktora pochodziły z zagranicy. Laurence Bourdil, Francuzka, była drugą żoną Seweryna, a ich małżeństwo trwało również pięć lat. Kolejną zagraniczną małżonką aktora była Mireille Maalouf, libańska aktorka, z którą rozstał się w 2012 roku.

Andrzej Seweryn postanowił spróbować szczęścia po raz kolejny i poślubił Katarzynę Kubacką, producentkę i menedżerkę kultury. Poznali się na festiwalu w Maroku, a aktor zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Ich ślub odbył się w 2015 roku.

Interesujące jest to, że liczba żon, które miały związek z Sewerynem, jest większa od liczby jego dzieci. Oprócz córki Marii, aktor ma również dwóch synów: Yanna z Laurence Bourdil i Maximiliena z Mireille Maalouf.

Może dla innych osób nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ale do mnie nikt wcześniej tak nie pisał. Byłem ciekaw, kto to jest. Potem zobaczyłem wysoką, piękną kobietę w długiej sukni i stało się. Po prostu się zakochałem - zdradził Andrzej Seweryn.

Andrzej Seweryn, obok swojej imponującej kariery aktorskiej, ma również bogate życie rodzinne, które składa się z wielu fascynujących historii. Jego liczba żon i dzieci poraża, podkreślając różnorodność i barwność jego osobistego życia.

Pisaliśmy również o: Andrzej Kosmala w ostrych słowach o występie syna Krzysztofa Krawczyka w Opolu. "Nie mój cyrk"

Może zainteresuje Cię to: Magdalena Narożna przekazała smutną wiadomość. „Staram się uśmiechać”

Przypominamy o: Paulina Smaszcz ujawnia prawdę o rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim. "Ja nie mam zgody"