Dagmara po raz pierwszy pojawiła się w programie Krółowe życia. Właśnie z tego momentu, kobieta zdobyła wielką popularność w Polsce. Jej fani zaczęli śledzić za jej życiem nie tylko z samego programu, a i w sieciach społecznościowych. 

Katarzyna Ankudowicz urodziła córkę! Pokazała pierwsze zdjecie swojego dziecka

Popularne wiadomości teraz

„Zdecydowałem się zdradzić żonę i całkowicie ją obwiniałem, ale życie obróciło się przeciwko mnie”

„Rozwodzimy się, pakuj swoje rzeczy. Mam inną kobietę, która spodziewa się dziecka: kiedy moja teściowa się o tym dowiedziała, była zła na Wiktora”

„Co ty sobie myślałeś, spójrz na nią i na siebie, ona nie może się z tobą równać: jest już za późno, mamo, ona już jest w ciąży”

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

Od niedawna polska gwiazda udostępniła zdjęcie, na którym miała 18 lat. Wtedy miała ciemne kręcone włosy, prawie nie było takiego mocnego makijażu, jak teraz. Ubrania byli bardzo skromne i uśmiech takie dziwcięty i szczery. 

Jak to fajnie mieć 18 lat. KIEDY TO BYŁO ? Kochani. Bawcie się, korzystajcie z życia. Uciekajcie od toksycznych ludzi. Róbcie to, na co macie ochotę. Życie tak szybko mija … A drugiego nikt Wam nie da - podpisała zdjęcie Dagmara.

Kolejne zmiany w programie Dzień dobry TVN. Czy pozostaną nasze ulubione prowadzące?

Pod postem pojawiło się sporo zachwycających komentarzy od internautów, które zachwycali si jej piękną młodością:

Śliczna byłaś, za to teraz jesteś piękną kobietą. Masz rację, czas leci tak szybko. Dopiero patrząc na swoje dorosłe dzieci, do człowieka dochodzi, że piękne lata młodości ma już niestety za sobą.

Uśmiech nadal ten sam i tak samo piękny.

Pięknie tu wyglądasz. Masz na nim taką orientalną urodę. Chciałabym mieć Twoją radość życia i optymizm.

Teraz widać, że Conan to cała mama. Piękna królowa.

Nic się Pani nie zmieniła i świetnie Pani wygląda.

Dagmara i teraz wygląda pięknie, ale jak wiadomo młodość to zawsze jest ten wspaniały czas, kiedy bez żadnych urządzeń wyglądamy cudownie!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com