Katarzyna Ankudowicz polska aktorka znana między innymi z takich seriali, jak "O mnie się nie martw" i "Pierwsza miłość" wcześniej nikogo nie informowała o tym, że jest w ciąży. Nawet, gdy pojawiała się na publicznych imprezach, trudno było zauważyć jej piękne okrągłości.

Dlatego, gdy aktorka zamieściła u siebie na Instagramie, że urodziła dziecko, dla niektórych to było niewielkim zaskoczeniem. 

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska nie pójdzie na ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzjewskiego. Dlaczego gwiazda nie została zaproszona na to święto

„W ciąży jesteś?”: Zaokrąglony brzuszek 15-letniej Viki Gabor wywołał lawinę komentarzy

Mamuśka ma wychodne": Dominika Gwit zrobiła niespodziankę swoim subskrybentom i pochwaliła się synkiem

Anna Mucha zaliczyła wielką wpadkę z ubraniem. To była wielka wpadka nawet dla niej

1.03.2020, godz.1:40. Dziś przyszła na świat nasza córeczka, z którą od dziś zaczynamy całkiem nowe stare życie. Dziękujemy z całego serca personelowi Szpitala św. Zofii w Warszawie! - napisała Katarzyna Ankudowicz.

View this post on Instagram

01.03.2020, godz.1:40 Dziś przyszła na świat nasza córeczka, z którą od dziś zaczynamy całkiem nowe stare życie @zdzieckiemnareku 😁😁😁😁. Dziękujemy z całego serca personelowi Szpitala św.Zofii w Warszawie!💐💐💐💐💐 Dziękujemy szczególnie paniom położnym (już w szkole rodzenia pełna pasji i profesjonalizmu p. Martyna, i inne panie, na izbie przyjęć p.Kasi, ( jednak urodziny będziecie miały obie panie jednego dnia😁), na oddziale położniczym i piętro wyżej:) p.Kasi, p.Aleksandrze, p.Malwinie,i cudownej i niesamowicie profesjonalnej (pieszczotliwie nazywanej „sadystką”) p.Martynie,oraz wszystkim innym paniom, które nam pomagały) oraz lekarzom ( p. dr Jan, p. dr anestezjolog, p.dr z izby przyjęć). Dziękujemy za Wasze serce, sprawność i ogromną empatię! 🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽💐💐💐💐💐💐💐💐🌸🌸🌸 #newborn #start #birthday #babygirl

A post shared by Kasia Ankudowicz (@ankudowiczkasia) on

Martyna Wojciechowska wychodzi za mąż? Zdradziła jaka u niej będzie ślubna suknia

Na zdjęciu widzimy małą rękę noworodka. Pod foto pojawiłosię sporo radosnych komentarzy od internautów, które byli radosne z tego, że aktorka przywitała na świat swoją córeczkę. 

Ale pięknie!!!! Całuję najgoręcej dzielną Matkę i robaczka, który będzie kiedyś piękną i mądrą panną!! 

Witaj w gronie matek.

Wspaniale! Dobrze, że poczekała, bo by miała urodziny raz na cztery lata, a tak co roku prezenty;) Całuje Was dziewczyny.

Serdecznie gratuluje. Nowe i niesamowite wyzwanie dla Państwa. Dużo zdrowia, miłości i nade wszystko cierpliwości.

Gratulacje duzo zdrówka dla mamusi i księżniczki.

Magda Gessler podzieliła się z fanami sposobem na grypę. Jest dość nietypowy

My to też dołaćzamy do gratulacji i życzymy, aby dziecko rosło zawsze zdrowe i szczęśliwe!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com