Mieszka z rodziną w pięknym domu na Podhalu, gdzie połączył tradycję z nowoczesnością. Ich wnętrze emanuje ciepłem i przytulnością, a widoki na Tatry są niesamowite.

Jednak dom to nie tylko wnętrze, ale także otaczający go ogród. Dawid często spędza czas na zabawach z córkami w ogrodzie.

Jednak przed zabawą należy je odpowiednio przygotować, a to jest zadanie, które zawsze przyciąga dzieci.

Ostatnio Dawid Kubacki zaskoczył swoją rodzinę i fanów. Jego żona Marta opublikowała filmik, na którym skoczek po treningu zajmuje się koszeniem trawy wokół domu. A towarzyszką mu jest właśnie mała Zuzia.

Popularne wiadomości teraz

"Mamy z przyjaciółką po 60 lat. Postanowiłyśmy zamieszkać razem i wynająć mieszkanie"

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

Była zachwycona możliwością wspólnego koszenia trawy z tatą. Z radością machała do mamy i przejęła nawet kontrolę nad kierownicą. Po takiej lekcji, Zuzia może już zastąpić tatę w obowiązku koszenia trawy. Ich trawnik jest idealnym miejscem do gry w piłkę i odpoczynku na kocyku.

Dawid Kubacki okazuje się być doskonałym nauczycielem, a Zuzia wygląda na szczęśliwą i zadowoloną.

To piękne, że nawet wśród swoich sportowych osiągnięć, Dawid znajduje czas, aby dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z córkami. To dowód na to, jak ważna jest rodzina i jak wartościowe są chwile spędzane razem.

Pisaliśmy również o: Czas nie ma znaczenia dla Kasi Kowalskiej. Gwiazda skończyła 50 lat, a jej uroda nie blaknie

Może zainteresuje Cię to: Martyna Wojciechowska z dumą prezentuje brzuch ciążowy. Wzruszające zdjęcie obiegło sieć

Przypominamy o: Rafał Brzozowski nagle zaczął płakać na scenie w Opolu. Co było tego powodem