Konkurs Premiery przyniósł niezapomniane wrażenia dla publiczności i artystów. Jednak to Rafał Brzozowski okazał się prawdziwym zwycięzcą wieczoru, nie tylko zdobywając nagrodę jury, ale również wzruszając wszystkich swoją szczerością.

Na scenie doszło do niezwykłej sceny, gdy piosenkarz nie potrafił powstrzymać łez wzruszenia.

Konkurs Premiery, który rozpoczął drugi dzień jubileuszowego festiwalu, zgromadził dziesięciu utalentowanych artystów.

Rafał Brzozowski, Sara Chmiel x Gromee, Łukasz Drapała, Iwaneczko, Anastazja Maciąg, Mezo x Liber, Seibert, Anna Sokołowska, Tulia i Halina Mlynkova oraz Dominik Dudek zaciekle rywalizowali o główną nagrodę.

Popularne wiadomości teraz

Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Co stało się między Kasią Cichopek a Michałem Kurzajewskim? Ogłoszono koniec

Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

Małgorzata Rozenek-Majdan w żałobie. Smutne wieści o bliskim członku rodziny

Spośród nich tylko jedna osoba mogła otrzymać nagrodę jury o wartości 60 tysięcy złotych, a tym szczęśliwcem okazał się Rafał Brzozowski. Zebrana widownia nie mogła przejść obojętnie obok jego szczerych emocji.

Rafał Brzozowski był zaskoczony, że to właśnie jego utwór "W pokoju hotelowym" zdobył największe uznanie. Wzruszony artysta wygłosił poruszającą przemowę, w której podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego utworu.

Niezapomniany moment był dla niego jeszcze bardziej wyjątkowy, gdyż tylko kilka dni temu obchodził swoje urodziny. Publiczność opolska uczciła tę okazję, śpiewając mu tradycyjne "Sto lat!". W oczy piosenkarza napłynęły łzy wzruszenia, podkreślając autentyczność jego reakcji.

Rafał Brzozowski nie tylko otrzymał statuetkę, symbolizującą zwycięstwo, ale również nagrodę pieniężną w wysokości 60 tysięcy złotych. Nagrodę widzów zdobyła natomiast Halina Mlynkova, która wraz z zespołem Tulia zaprezentowała piosenkę "Przerwany". To bez wątpienia wieczór pełen wzruszeń i niesamowitych występów.

Pisaliśmy również o: Natalia Kukulska celebruje urodziny Anny Jantar i przekazuje niemałą niespodziankę. O co chodzi

Może zainteresuje Cię to: Niesamowite odkrycie. Tajemnicza przeszłość ojca Macieja Kurzajewskiego odkryta

Przypominamy o: Joanna Opozda na nowej drodze miłości. Znana aktorka spotyka się ze studentem o wiele lat młodszym