Ostatnio, z okazji urodzin swojej mamy, legendarnej piosenkarki Anny Jantar, opublikowała nietypowy post.

14 marca 1980 roku rozbił się samolot IŁ-62 Mikołaj Kopernik, na pokładzie którego była mama Natalii Kukulskiej.

Córka legendarnej piosenkarki postanowiła więc zadedykować jej post na Instagramie z okazji urodzin.

Mamo, dziś z okazji Twoich urodzin przesyłamy Ci same słoneczne myśli! Ale, czy pomyślałabyś, że możemy umieścić je w kopercie ze znaczkiem z Twoim wizerunkiem? Tak, kochani. Taka niespodzianka na dziś! Myślę, że będzie to piękny prezent dla fanów, kolekcjonerów i filatelistów. Miło mi poinformować, że w dniu 10 czerwca 2023 r. z inicjatywy Poczty Polskiej zostanie wprowadzony do obiegu znaczek pocztowy o wartości 4,00 zł emisji „Gwiazdy polskiej muzyki”, poświęcony osobowości artystycznej Anny Jantar.

Natalia Kukulska dodała również:

Popularne wiadomości teraz

Spytam się mamy, czy naprawdę lubi żyć w bałaganie, a ona mi: "Nie wtrącaj się, gdzie cię nie proszą"

Na swoje wesele wojownik zabrał jako świadka najlepszego przyjaciela. To, że nie jest człowiekiem, nie stanowiło problemu

"Wyprosiłam teściową z mieszkania. Mąż również nie był zadowolony z jej słów. Akceptujemy jej charakter, ale przekroczyła granice"

"Kochana, mylisz się. Jak byłaś tutaj nikim, tak i pozostaniesz. Będziesz musiała się z tym pogodzić": nie byłam gotowa tego wysłuchiwać"

Na znaczku widnieje zdjęcie mamy autorstwa Marka Karewicza wraz z faksymile jej autografu. Na kopercie zaś znajduje się fotografia Lesława Sagana z wręczenia Złotej Płyty na festiwalu w Sopocie w 1976 roku oraz tytuły wybranych przebojów. Znaczek wydrukowano techniką offsetową + UV, na papierze fluorescencyjnym, w formacie znaczka 31,25 x 43 mm, w nakładzie 144.000 sztuk. Arkusz zawiera 12 znaczków. Autor projektu: Agnieszka Sancewicz. Ze swojej strony najmocniej dziękuję za ten piękny gest pamięci @polskapoczta i za pomoc w realizacji @malyszek oraz księdzu profesorowi Andrzejowi Witko.

Pisaliśmy również o: Justyna Kowalczyk dzieli się wzruszającym zdjęciem wykonanym przez Kacpra Tekieliego. "Mgnienie oka temu"

Może zainteresuje Cię to: Niesamowite odkrycie. Tajemnicza przeszłość ojca Macieja Kurzajewskiego odkryta

Przypominamy o: Joanna Opozda na nowej drodze miłości. Znana aktorka spotyka się ze studentem o wiele lat młodszym