Jednak ostatnio zdecydowała się na randkę, a z jej ekspresji twarzy można wnioskować, że jest oczarowana swoim nowym wybrankiem. Czy mogła trafić na kogoś lepszego?

Przez ostatni rok życie Opozdy skupione było na równoczesnym opiekowaniu się synkiem i zarabianiu pieniędzy. Aktorka nie ukrywa, że bez pomocy matki i babci byłoby jej niezwykle trudno.

Jak wielokrotnie podkreśla, nie może liczyć na ojca jej syna, Antka Królikowskiego, choć on ma zupełnie odmienne zdanie na ten temat.

Po licznych rozczarowaniach związanych z małżeństwem z aktorem, Opozda stała się ostrożna w relacjach z mężczyznami. Dlatego tym bardziej zaskakuje fakt, że na swoją pierwszą randkę po długiej przerwie zdecydowała się na spotkanie z młodszym o 10 lat studentem, który swoim wyglądem i fryzurą przypomina jej byłego męża, od którego uciekła.

Popularne wiadomości teraz

Odszedł znany aktor. Smutna informacja od jego żony. "Z wielkim bólem zawiadamiam"

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Według ustaleń, znajomy Opozdy jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i aktualnie studiuje na trzecim roku prawa. Jest o 10 lat młodszy od aktorki, co może wydawać się nieco niespójne z jej deklaracjami, że szuka dojrzałego partnera, który dorówna jej pod względem dojrzałości.

Podczas randki Opozda wydawała się być zachwycona swoim nowym towarzyszem. Patrzyła na niego jak na obrazek, nie unikała fizycznego kontaktu, a nawet go inicjowała. W pewnym momencie złożyła ręce jak do oklasków, wyrażając swoje zainteresowanie.

Warto również zwrócić uwagę na różnicę w ubiorze podczas wieczornej randki w centrum Warszawy. Podczas gdy Opozda wybrała elegancką koktajlową sukienkę, jej towarzysz zadowolił się dżinsami i podkoszulkiem. Chociaż trzeba przyznać, że jego koszulka z wizerunkiem misia firmy Palm Angels, za którą trzeba zapłacić ponad 1200 złotych, to nadal tylko t-shirt.

Czy to wskazuje na coś poważnego? Niektórzy uważają, że Opozda powinna być bardziej ostrożna w swoim wyborze partnera.

Pisaliśmy również o: Justyna Kowalczyk dzieli się wzruszającym zdjęciem wykonanym przez Kacpra Tekieliego. "Mgnienie oka temu"

Może zainteresuje Cię to: Niesamowite odkrycie. Tajemnicza przeszłość ojca Macieja Kurzajewskiego odkryta

Przypominamy o: Wzruszający napis na miejscu spoczynku Agaty Mróz. Spoczywa obok ukochanego Taty. "Bóg tak chciał"