To typowa poranna rozrywka, pełna rozmów, plotek i modowych trendów na lato. Jednak tego dnia pojawiło się coś nieoczekiwanego, co wywołało burzę emocji.

Podczas jednej z rozmów dotyczących show-biznesu, Marta Surnik wspomniała o rozwodzie amerykańskiego aktora Kevina Costnera.

Opowiedziała, że żona aktora miała zostać eksmitowana z ich wspólnego domu. Ta informacja bardzo zdenerwowała Idę Nowakowską, która ostro skomentowała zachowanie Costnera oraz postawiła tezę o pewnym zachowaniu mężczyzn.

Ida Nowakowska wyraziła swoje oburzenie w sposób dosadny i pełen emocji. "Wyobrażasz sobie, że twój mąż cię eksmituje? Coś strasznego!" - powiedziała z widocznym wzburzeniem. Marta Surnik próbowała uspokoić sytuację, tłumacząc, że może to być gra emocjonalna ze strony aktora, a nie fakticzne działanie. Jednak prowadząca śniadaniówkę nie zamierzała się uspokajać i wyraziła swoje zdanie na temat sposobu myślenia niektórych mężczyzn.

Emocje na planie podgrzewały się, a dyskusja między Surnik a Nowakowską coraz bardziej nabierała tempa. Wtedy do akcji wkroczyła reżyserka programu, wysyłając komunikat do Idy Nowakowskiej.

Popularne wiadomości teraz

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Papież Franciszek trafił do szpitala. Co wiadomo o jego stanie zdrowia

Bardzo dziwny i niepokojący komentarz Tomasza Lisa. O czym dziennikarz chciał powiedzieć?

Widać było, że prowadząca słuchała uważnie, a następnie, zaskakująco, powiedziała: "Teraz dostałam informację, żebyśmy zostawili ten temat". Zainterweniowanie reżyserki miało na celu uspokojenie sytuacji i zapewnienie płynności programu.

Tego dnia "Pytanie na śniadanie" weszło na zupełnie nowy poziom emocji. Ida Nowakowska wyraźnie pokazała, że nie boi się wyrazić swojego zdania i stanąć w obronie pewnych wartości. Choć kontrowersje mogą czasem wywołać dyskomfort, to również pokazują, że w świecie telewizyjnych programów śniadaniowych nigdy nie można przewidzieć, co się wydarzy.

Pisaliśmy również o: Długo oczekiwane miejsce spoczynku. Barbara Krafftówna doczekała się swojego miejsca spoczynku po blisko dwóch latach

Może zainteresuje Cię to: Niezwykłe sceny w luksusowym butiku. Rozenek i Majdan rozgrzewają atmosferę

Przypominamy o: Krzysztof Krawczyk Junior skarży się na brak wsparcia finansowego. "Ani grosza nie dostałem"