Ich gorące uczucie trwa nadal, a nawet nie wahają się okazywać go publicznie. Ostatnio zostali przyłapani przez paparazzo na namiętnych pocałunkach.

Przed poznaniem Radosława Majdana, Małgorzata Rozenek miała bogate życie uczuciowe.

Jednak to były reprezentant Polski i ekspert piłkarski skradł jej serce, gdy zaczęli spotykać się w 2013 roku. Po trzech latach zawarli małżeństwo, które tylko umocniło ich miłość.

Nie można się dziwić, że Rozenek-Majdan zakochała się w Majdanie. Były bramkarz porzucił swoje imprezowe życie, aby być obok swoich dzieci i ukochanej. Dziś jest wzorowym mężem i ojcem, zawsze gotowym poprawić nastrój swoim najbliższym. A ich namiętność jest widoczna na niedawno opublikowanych zdjęciach paparazzo.

Małgorzata Rozenek-Majdan spędziła dzień w luksusowym butiku, gdzie przeszła metamorfozę dzięki pomocy pracowników. Jednak wizyta nie była tylko kurtuazyjna. Na Instagramie gwiazdy "Dzień Dobry TVN" pojawiło się nagranie reklamowe, w którym poleca usługi popularnego sklepu z luksusową biżuterią w Warszawie. Trzeba przyznać, że Rozenek-Majdan wyglądała oszałamiająco w długiej czarnej sukience i eleganckim naszyjniku.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Nieustający szacunek. W jakim stanie obecnie jest miejsce spoczynku Barbary Borys-Damięckiej

Odszedł znany aktor. Smutna informacja od jego żony. "Z wielkim bólem zawiadamiam"

Tajemnicze mieszkanie Kingi Dudy. Co wiadomo o jej luksusowym apartamencie

Efekt końcowy z pewnością podobał się również Radosławowi Majdanowi, który dołączył do żony w butiku nieco później. Były piłkarz również prezentował się świetnie w butelkowozielonym komplecie marynarki i spodni, uzupełnionym białymi adidasami. Zakochani nie ukrywali radości na widok siebie nawzajem.

Po wymianie uśmiechów i przywitaniu, rozpoczęli namiętne pocałunki. Fotoreporter nie omieszkał uwiecznić tego momentu. Czy Rozenek-Majdanowie zawstydzą się, gdy zobaczą te fotografie?

To niezaprzeczalny dowód na płomienną miłość, którą dzielą się Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Nie ważne, czy są w luksusowym butiku czy w miejscu publicznym - ich uczucie jest widoczne wszędzie.

Pisaliśmy również o: Długo oczekiwane miejsce spoczynku. Barbara Krafftówna doczekała się swojego miejsca spoczynku po blisko dwóch latach

Może zainteresuje Cię to: Dawid Kubacki z dumą opowiada o talentach córki Zuzi. To nie tylko skoki narciarskie

Przypominamy o: Krzysztof Krawczyk Junior skarży się na brak wsparcia finansowego. "Ani grosza nie dostałem"