Tym razem jego serce skradła młodziutka aktorka znana z popularnych seriali TVN "Szkoła" i "19+". Ich romans wkrótce stał się przedmiotem zainteresowania mediów i przyniósł Marcelinie Ziętek olbrzymią popularność.

Aktualnie para skupia się na budowie swojego wspólnego domu, jednak stara się również podgrzewać atmosferę w ich związku. Ostatnio celebrytka postanowiła zaskoczyć swojego ukochanego i zorganizowała romantyczną randkę. Niestety, nie wszystko poszło po jej myśli.

Piotr Żyła jest jednym z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych skoczków w Polsce. Nie tylko słynie z osobliwego poczucia humoru, ale także z odwagi i determinacji na skoczni.

Jego rozstanie z Justyną Żyłą wzbudziło wiele kontrowersji, a kobieta nie szczędziła gorzkich słów na temat byłego partnera. Jednak dzięki zdobytej rozpoznawalności Justyna miała okazję zająć się karierą, zaliczając m.in. okładkę w magazynie dla panów oraz udział w popularnym programie "Tańca z gwiazdami".

Początkowo mało kto dawał szansę na przetrwanie związku Piotra Żyły i Marceliny Ziętek, ale od 2020 roku para udowadnia, że ich miłość jest silna. Marcelina często dzieli się szczegółami z ich życia prywatnego, co nie pozostaje bez echa i zapewne doprowadza Justynę do szału. Oprócz codziennych trosk związanych z budową domu, "Żyłowie" starają się prowadzić normalne życie i cieszą się wspólnymi wyjściami na randki.

Popularne wiadomości teraz

Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Tajemnicze mieszkanie Kingi Dudy. Co wiadomo o jej luksusowym apartamencie

Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Ostatnio Marcelina Ziętek postanowiła zorganizować wyjątkową randkę dla swojego ukochanego. Oboje starannie się wystroili, a Marcelina robiła wszystko, aby zwrócić na siebie uwagę, nawet wybierając krótką mini. Na początku wieczoru spacerowali, podziwiali zachód słońca i cieszyli się nawzajem. Następnie udali się do orientalnej knajpki, gdzie spędzili miłe chwile przy romantycznej kolacji.

Jednak na sam koniec wieczoru doszło do nieoczekiwanego zwrotu akcji. Według doniesień z serwisu Plotek, Marcelina Ziętek została sama. Opublikowała kilka ujęć z klubu nocnego, na których radośnie tańczyła w towarzystwie przyjaciół. Niestety, na filmach nie było widać Piotra Żyły. Istnieje możliwość, że sportowiec zdecydował się wcześniej udać do domu i odpocząć. Mamy nadzieję, że to tylko efekt zmęczenia po intensywnych treningach, a nie znak jakiejś nocnej kłótni między parą.

"Na sam koniec Ziętek dodała kilka ujęć z klubu nocnego. Uradowana tańczyła w towarzystwie przyjaciół. Niestety, na filmach próżno szukać Żyły. Być może sportowiec postanowił wcześniej udać się do domu i odpocząć" - czytamy. 

Romans Piotra Żyły z Marceliną Ziętek wciąż budzi duże zainteresowanie mediów i fanów. Choć ich związek spotkał się z początkową niepewnością, to obecnie udowadniają, że są dla siebie ważni i starają się wspólnie tworzyć swoje szczęśliwe życie. Przyszłość pokaże, jak potoczą się ich dalsze losy, ale na razie pozostaje nam życzyć im wiele miłości, szczęścia i wzajemnego wsparcia.

Pisaliśmy również o: Sensacyjny powrót. Ivan Komarenko niespodziewanie wraca do Polski

Może zainteresuje Cię to: Smaszcz zaskakuje i dołącza do "Kurzopków". Nieoczekiwany sojusz w show-biznesie. "Kibicuję ich związkowi, bo wybrali siebie"

Przypominamy o: Tajemnicze wydarzenie w rodzinie Adama Małysza. Ojciec w centrum zainteresowania